Baloldali kifizetőhely Baranyi Krisztina önkormányzata

Hiába hirdetett a némber nagyobb átláthatóságot és azt, hogy nem lesznek kifizetőhelyek az ferencvárosi önkormányzatban, nem ezt látjuk. Ebből is látszik, hogy igazából ugyan olyan korruptak, mint a Fidesz.
Összetörték a „nácik” az igénytelen, giccsparádé, Baranyi Krisztiniáék „Turul-szobrát”

Pénteken tette közzé Facebook-oldalán a ferencvárosi ballibsi polgármester, hogy idén a Turul-G elnevezésű szobor nyerte a kerület Public art pályázatát. „A mondabeli Turul elragad egy G-osztályú Mercedes terepjárót. A Mercedes G-osztály manapság az orosz maffiához és a világ gazdagjaihoz, oligarcháihoz kötődik” – írta akkor Baranyi Krisztina a giccses, rózsaszín, műanyag, provokatív 3D-nyomtatott hulladékról.
A magyarság történelmébe és a kerülete focicsapatába egyszerre rúgott bele Baranyi Krisztina

Lassan egy éve harangozta be Baranyi Krisztina, hogy a rosszemlékű BLM szobor után újabb provokatív „műalkotást” tervez Ferencváros közterére. Meg is érkezett a „Turul-G” szobor amely egyszerre űz gúnyt a magyarság történelméből és szól be a kerület focicsapatának.
Rabosították a Mi Hazánk fővárosi elnökét, amiért lefestette az LMBTQP-padot

Mint ismert, Baranyi Krisztina nyáron egy LMBTQ-padot tolt bele a ferencvárosiak arcába. A Tompa utcánál volt látható a szivárványos pad, amit először a fradista majd Vékony Csongor, a Mi Hazánk fővárosi elnöke is átfestett nemzeti színűre.
A Mi Hazánk is közbelépett, most piros-fehér-zöld a Tompa utcai pad (Frissítve)

Az elmúlt napokban végigkövethettük az Amnesty International és a ferencvárosi ultrák, illetve a teljes jobboldal Tompa utcai „ideológiai harcát”, melynek kirobbantója az LMBTQP-lobbista szervezet provokációja volt, amikor is szivárványosra festettek egy padot.
Vegzálás a határon, kialakuló botrány az UEFA Európa-liga meccs körül

„A vonatról mindenkit leszállítottak (kocsinként), átvizsgálták őket, személyi iratokat kértek, majd a katonák kutyákkal felszálltak a vonatra, és a csomagjaikat kipakolva, szétdobálva mindent átellenőriztek.” – számolt be az egyik Németországba tartó szurkoló ismerőse.
Németországba érkező Fradi drukkereket fenyeget a helyi Antifa

Az Európa Liga nyolcaddöntőjében összesorsolták a német Leverkusent a Ferencvárossal. Az első mérkőzést március 9-én Németországban, a visszavágót pedig március 16-án rendezik Magyarországon. A helyi Antifa azonban elkezdte már a hangulatkeltést az érkező szurkolók ellen.
Csak szólunk: érzékenyítő plakátokat helyeztek ki Budapesten

A Baranyi Krisztina által vezetett városrészben ismételten társadalomellenes propagandaanyagot helyeztek ki. Remélhetőleg a plakátok is a BLM szobor sorsára jutnak.
Pontot tettek a felforgató BLM szobor történetének végére (+videó és közlemény)

A tegnapi nap folyamán a Mi Hazánk Mozgalom és a Légió Hungária közösen elkordonozták a fehérellenes rasszista ferencvárosi szobrot. Az „alkotás” azonban nem maradhatott sokáig a helyén. Az LH akciójáról készült videót és a közleményt alább tesszük közzé.
A Mi Hazánk és a Légió Hungária elkordonozták a IX. kerületi BLM szobrot

Ferencvárosban a mai nap folyamán a szélsőséges, agresszív és rasszista BLM mozgalomnak állíttatott szobrot a baloldali városvezetés. Az európai-, fehér-, heteroszexuális- és keresztényellenes szimbólum szerencsére nem állhatott zavartalanul.