Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Afrikai terrorista csoportok kezében kötnek ki az Ukrajnába küldött fegyverek

Korbábban a finnek már jelentették, hogy az Ukrajnába küldött fegyverek nagy része a feketepiacon köt ki. Ezek egy része meg is érkezett az afrikai terrorista csoportokhoz. 

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

A Csádi-medencei Bizottság (LCBC) tartott csúcstalálkozót, ahol nigéria elnökének beszámolói alátámasztják azon tényt, melyet többen is hangoztattak már, miszerint az Ukrajnába küldött töméntelen mennyiségű fegyvert nem csak ott használják fel.

A helyzet a líbiai háború idejéhez hasonlít, ugyanis abban az időszakban is jelentős mértékű hadianyag kötött ki az anarchisztikus afrikai régiókba, melyeket a különböző terrorista sejtek tartanak fennhatóságuk alatt, főleg a Száhel-övezetben – fekete Afrikában – ahol az ISIS és az Al-Kaida az úr.

Ki mondhatja meg, hogy mikor jelennek meg ezen fegyverek olyan illegális migránsok, vagy egyéb veszélyes személyek kezében, akik Európa felé tartanak?

https://szentkoronaradio.com/blog/2022/11/03/finnorszag-nato-csatlakozasa-utan-engedelyezne-az-atomfegyverek-telepiteset/

https://szentkoronaradio.com/blog/2022/11/05/biden-es-johnson-akadalyozta-meg-az-orosz-ukran-bekekotest/

(V4NA nyomán Szent Korona Rádió) 

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.

Az Európai Unióval karöltve ekézi a magyar oktatás normalitáspártiságát a Háttér Társaság

Újabb jelentésével támadja a magyar iskolarendszert a deviáns lobbiszervezet, a ...

LMBTQP

2026. 07. 30.

Nem mindegy, hogy koncentrál vagy transzban van a gyermek, Törölve Horváth Tamás oldala, Elítélt transzféreg a színpadon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 29.