Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Vérlázító: a buzeráns Pressman megtekintette a jenkik által vezetett „magyar” hadgyakorlatot

Mit keresnek itt amerikai katonák? És mit keres a mi „különlegeseink” között a szivárványcsaládos, helytartóként viselkedő David Pressman?! Most komolyan ez volna a nagy magyar szuverenitás? Ez inkább egy USA gyarmati sors. Elképesztő, hogy Magyarország belügyeibe folyamatosan beavatkozó ország nagykövetét fogadják bármilyen hivatalos helyen hazánkban. 

A HVIM harcol az amerikanizálódás ellen! Ajánld fel adód 1%-át Te is!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashatsz.
Felajánlásodat az Azonosságtudat Alapítványnak küldd el!
Adószám: 18218082-1-07

A beszámolót nem is kommentálják tovább, itt van változtatás nélkül.

David Pressman, az Egyesült Államok magyarországi nagykövete a Különleges Műveleti Erők Együttműködésének fontosságára hívta fel a figyelmet Szentesen, ahol az amerikai és magyar különleges műveleti erőknek az amerikai fél által vezetett gyakorlatát figyelte meg, valamint részt vett az amerikai építésű vízi járművek bemutatóján, amelyet a magyar és amerikai különleges erők tartottak.

David Pressman, az Egyesült Államok magyarországi nagykövete a délkelet-magyarországi Szentesre látogatott február 21-én, hogy megfigyelje az amerikai és magyar különleges műveleti erőknek az amerikai fél által vezetett gyakorlatát.

A nagykövet a Különleges Műveleti Erők Együttműködésének fontosságára világított rá Szentesen – írta az Amerikai Egyesült Államok magyarországi nagykövetsége honlapján.

Amerikai és magyar különleges erőkkel töltöttem a napot. A NATO tagjaként Magyarország élvonalbeli védelmi felszerelésekhez és szakértelemhez fér hozzá. Magyarország számára a szövetség soha nem látott biztonságot teremt. Svédország NATO-csatlakozása erősebbé teszi a szövetséget, mint valaha volt

– írta az erről közzétett Facebook-bejegyzésében a nagykövet.”

(Szent Korona Rádió)

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Pressman már nyiltan kokettál a baloldallal

David Pressman szerint antiszemita az Izraelt feltétel nélkül kiszolgáló magyar kormány

Pressman újra magyar bírókkal „tárgyalt”

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.

Kalasnyikov

Az AK-tól az AK-Gucci-ig – Az idők szavai (2.Rész)

A hidegháború végére az AK-platform nem csupán a szovjet katonák ...

Militarizált övezet

2026. 06. 30.

A valóság spirituális dimenziója

Dugin: A halál pillanatában válunk először képessé arra, hogy a valóságot olyannak lássuk, amilyen valójában

Alexander Dugin szerint a cél az, hogy ebben a világban, ...

Jobboldaliság

2026. 06. 29.