hétfő, május 25, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Afrikai néger lőhetett rendőrökre Iharosberényben?

Egy kemény bűnügyi esetről számolt be nemrég a Sonline. Az biztos, hogy a TEK és a rendőrség nagy erőkkel vonult ki a településre. A helyiek szerint a drogügyleteiről ismert férfi egy Afrikából származó néger volt. A rendőrök Iharosberény jelentős részét lezárták szerdán reggel, és egy rendőri intézkedés kezdődött, azonban váratlan fejlemények zavarták meg a köznyugalmat.

Kérjük, támogassa adója 1%-ával a HVIM-et!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashat.
Felajánlását az Azonosságtudat Alapítványnak küldje el!
Adószám: 18218082-1-07

Pontosat nem lehet tudni, csupán annyit, hogy a férfi, akit intézkedés alá akartak vonni, szembeszállt a rendőri különítménnyel. A faluban úgy tudják, a férfi korábban már drogügybe keveredett, és most újra kiszálltak hozzá, de nem ment minden simán. Többen arról értesültek, hogy lövöldözés tört ki, sőt néhányan tudni vélik, hogy a férfi ellőtte egy rendőr lábát, de azt is hallani, hogy robbantással fenyegetőzött. Mentő is érkezett a házhoz, a férfi édesanyját szállították el, de nem tudni hogy rosszul lett-e, egyesek szerint ki kellett szabadítani, mert a férfi robbantással fenyegetőzött. Azt sem tudni, hogy kicsúszott-e a rendőrök markából, mert rendőrségi drónokat láttak a környéken, és azt feltételezték, hogy azokkal keresik.

Közel van az erdő, attól lehetett tartani, ha beveszi magát a kaszói rengetegbe, elveszítik a nyomát. Megkerestük a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányságot, ők a Központi Nyomozó Főügyészséghez irányítottak bennünket. Kovács Katalin főügyészségi katonai ügyésztől megtudtuk, hogy az ügyben a Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség indított eljárást, a részleteket pénteken ismertetik. Somogyi igazságügyi forrásból arról értesültünk, hogy nem történt haláleset, csupán egy „problémás intézkedés”, mert a férfi szembefordult a rendőrökkel.

Karácsony büszke a budapesti négerekre

Kiutasították a Szent István Bazilikát meggyalázó négert (Frissítve)

(Sonline nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Ott folytatná az Élő Könyvtár a transzneműség propagálását az iskolákban, ahol néhány éve abbahagyta

Évekkel ezelőtt beszámoltunk róla, hogy az Élő Könyvtár az...

Műveletlenségből vagy érzéketlenségből távolították el az elnöki széket?

"Föltételezem, hogy Forsthoffer Ágnes asszony ezt nem rosszhiszeműségből teszi,...

Texas állam pert indított a WhatsApp ellen – Átverés a titkosítás?

Texas állam pert indított a Meta tulajdonában lévő WhatsApp...

Magyarellenes feliratok jelentek meg Gúta több pontján

„STOP MAĎARIZÁCII” – vagyis „Állítsuk meg a magyarosítást” feliratok...

Kategóriák

Műveletlenségből vagy érzéketlenségből távolították el az elnöki széket?

"Föltételezem, hogy Forsthoffer Ágnes asszony ezt nem rosszhiszeműségből teszi,...

Texas állam pert indított a WhatsApp ellen – Átverés a titkosítás?

Texas állam pert indított a Meta tulajdonában lévő WhatsApp...

Magyarellenes feliratok jelentek meg Gúta több pontján

„STOP MAĎARIZÁCII” – vagyis „Állítsuk meg a magyarosítást” feliratok...

Bántalmazták, kínozták és megerőszakolták a gázai flottilla aktivistáit a zsidók

A Gázába humanitárius segélyt szállító aktivisták beszámolói szerint az...

Gigaper az USA-ban: hamis reklámozás és csalások miatt perlik a Metát

Ahogy korábban már portálunk is beszámolt róla, a Meta...

Kiszabadult a börtönből az ukrán kémbotrány főszereplője

Kiengedték a börtönből a kémkedéssel gyanúsított Holló Istvánt. A...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55