vasárnap, november 9, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Bibliaégetésbe fogtak az ukránok zsoldosai

Az orosz-ukrán háború kapcsán megjelent a primitív és vulgáris ruszofóbia, amit más sem tanúsít, mint hogy az ukránok is “cancel culture” eszközéhez folyamodtak.

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Ukrajnából érkezett az alábbi videó is, melyre az Intel Slava Z hívta fel a figyelmet. A felvételen lengyel zsoldosokat láthatunk, akik csupán azért égetik el a kezükbe került Bibliát, mert azt az Orosz Ortodox Egyház nyomtattatta. A Nyugat primitív vallásellenessége, és az etnicista ruszofóbia miatt sajnos olybá tűnik, hogy a múltjára és vallására eddig még büszke Kelet-Európában és főleg Lengyelországban is egyre mélyebb gyökeret vernek a sötét tendenciák.

Adalékként fontos megjegyeznünk azt is, hogy a térség egy igen sötét “hagyományának” felélesztése is húzódhat a cselekedet mögött, ugyanis már a meglehetősen véres 17. században is létezett az a felfogás, hogy az orosz/kozák ortodox és a lengyel katolikus vallás az “teljesen más” és üldözendő, mindkét oldalról.

https://szentkoronaradio.com/blog/2022/11/28/europa-vedobastyajanak-titkosszolgalata-templomokat-kolostorokat-vegzal/

(Intel Slava Z nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

Pánik Ukrajnában: az összes állami tulajdonú hőerőmű leállt

A november 7-e éjszakai orosz támadások hatására Ukrajnában az...

A szoptatás nemcsak a babát táplálja, hanem védelmet nyújt az anyának az emlőrák ellen

Szoptatás - valami, amitől irtózik a modern világ. Hogy...

Droggal és szamurájkarddal érkezett a késes támadó a budapesti óvodához (+VIDEÓ)

Összesen 71 embert kellett kimenekíteni egy budapesti óvodából -...

A Telegram igazgatótanácsának tagját gyilkolták meg?

A sajtó szerint Roman Novak „többször is Pavel Durov...

Elfoghatják a volt lengyel igazságügyi minisztert, aki politikai menekültként Magyarországon tartózkodik

A lengyel parlament hozzájárult a jelenleg Budapesten tartózkodó volt...

Kategóriák

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55