Katarban tárgyalt Kövér László

Kövér László katari látogatása újabb példa a Fidesz kétkulacsos politikájára. Az áljobboldali kormány legnagyobb szövetségese a népirtó Izrael, közben pedig kapcsolatokat építenek olyan palesztinpárti országokkal, mint a Türk Tanács tagjai és Katar. Katar ugyanis nem ismeri el Izrael létét, többször hangot is adott a Gáza melletti kiállásának, valamint többször tárgyalt már a Hamásszal és békítő […]
A bírságon felül most büntető feljelentést is tettek a momentumos politikusok ellen

A kiszabott bírságokon felül büntető feljelentést tett Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Pride betiltása elleni parlamenti rendbontás miatt – közölte az Országgyűlés Sajtóirodája pénteken.
Több, mint 70 millió forintra büntette a Momentumot Kövér László és kitiltotta a Parlamentből

Több, mint 70 millió forintnyi bírságot kaptak a Momentum országgyűlési képviselői a párt füstbombás parlamenti akciója miatt. Kövér László házelnök a legkeményebb büntetést a párt frakcióvezetőjére, Bedő Dávidra szabta ki, ez meghaladta a 24 millió forintot, emellett ki is tiltotta a képviselőket a Parlamentből.
Kövér László keményen bírálta Brüsszelt az 1956-os ünnepségen

Kövér László, az Országgyűlés elnöke az 1956-os forradalom emlékünnepségén erőteljes kritikát fogalmazott meg Brüsszellel szemben. Szerinte, ha Brüsszel nem változtat irányvonalán, az Európai Unió saját polgárait fogja elárulni, ahogyan egykor a magyar szabadságharcosokat is.
Hoppá: Kövér László a békét szorgalmazza az IPU ülésén a Közel-Keleten
Miközben a Fidesz az izraeli konfliktusban gyakran háborús retorikával támogatta Izraelt, Kövér László most egy egészen más hangot ütött meg. Az Interparlamentáris Unió (IPU) ünnepi ülésén a házelnök a párbeszéd és a béke fontosságát hangsúlyozta, felhívva a figyelmet arra, hogy a politikának az életet, nem pedig a háborút kell szolgálnia. Reméljük, hogy ezek a békés […]
Pressman már megint elítélte Magyarországot
Kövér László nem engedte be a buzeránsokat a parlamentbe, ez a szintén LMBTQP amerikai helytartónak nagyon nem tetszik.
Kövér nem engedi be a buzeráns konferenciát a Parlamentbe
Kövérnek megint jár egy kisebb pacsi. Nem engedi be a deviánsokat Parlamentbe. Az sem utolsó, hogy jól meg is váratta őket a válasszal.
Kövér döntött: Nem kerül vissza a Parlamentre az EU-zászló
Kövér László szerint az európai zászló alkalmazásáról szóló törvény nem tartalmazza, hogy a Parlament épületére is ki kell tűzni a gyarmatosító EU zászlaját, ezért leszedette, nagyon helyesen. Nem vagyunk elragadtatva a Fidesztől, de most el kell ismerni, hogy ez nagyon jó lépés volt Kövér részéről, aki mindig is a konzervatívabb szárnyát képviselte a kormánypártnak.
Jár a pacsi Kövérnek: Nem engedte be az LMBTQP-konferenciát a Parlamentbe
Kövér László az utolsó pillanatban megtiltotta, hogy a Momentum és egy LMBTQ szervezet konferenciát tartson a Parlamentben – közölte a Momentum. A rendezvényen felszólalt volna David Pressman buzeránsügyi, amerikai helytartó, aki maga is nagy lobbista: gyermekmegrontó szivárványcsaládban él, és folyamatosan hazánk ellen uszít.
Kendőzetlenül beszélt Kövér az újgenerációs fideszesek problémájáról
Kövér László nyíregyházi kampányfórumán kimondta azt, amiről politikai elemzők már hónapok óta beszélnek: a Fidesz új generációja nem tudja, milyen veszíteni, ott is elhatalmasodott a liberális szemlélet. Az ország örökös házelnöke, miközben némi önkritikát gyakorolt, globalistákat, sorosistákat és migránssimogatókat vett célba, és Magyar Pétert a legújabb ellenzéki fenyegetésként aposztrofálta. Az önkritikából ugyanakkor kimaradt az, hogy […]