Ajjaj, nagy a baj: szegény fiatalokat nem engedik, hogy „teljesen önszántukból”, „semmiféle agymosás által nem vezérelve” átműttessék magukat az újonnan nyíló new york-i önkormányzati transzklinikán. Mint mindig, most sem elég ezeknek semmi sem: ahelyett, hogy örömükben tapsikolnának, hogy akkora teret nyert a buzilobbi, hogy példátlan módon a városi egészségügyi hivatal nyit számukra egy transzokat kezelő klinikát, inkább azon problémáznak, hogy fiatalkorúakat és kiskorúakat nem ronthatnak meg ilyen módon (ezen a klinikán legalábbis).
Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítve a háborús hírekkel és a nagyvilág történéseivel
A klinika idén nyári megnyitásának hátterében az áll, hogy New York szélsőbaloldali, migráns polgármestere, Zohran Mamdani ellensúlyozni igyekszik némiképp azt, hogy a republikánus kormányzás miatt valamelyest felerősödtek a normalitáspárti szólamok és intézkedések, és egyre több egészségügyi szolgáltató hagy fel a transzok kezelésével. Továbbá az önkormányzati transzklinika minden „hátrányos helyzetű” számára biztosítja a kezelést, például a migránsoknak is, akikkel szemben Trumpék kellőképpen szigorúan lépnek fel.
Az LMBTQP-lobbistáknak nagyon fáj, hogy két nagy new york-i egészségügyi hálózat, az NYU Langone és a Mount Sinai is bezárta „nemi-affirmatív” programjait a kiskorúak előtt, és nem közölték, mikor tervezik vagy tervezik-e újranyitni azokat. A Trump-kormányzat ugyanis a transz fiatalok magánorvosi dokumentumaihoz hozzáférést követelt: az NYU Langone idézést kapott ezzel kapcsolatban, majd páciensek perelték be a kórházat, hogy megakadályozzák az iratok kiadását, ezért döntött az intézmény a fiatalok kezelésének megtagadása mellett.
Remélték a deviánsok, hogy a most nyíló városi klinikán majd átműtik, átkezelik a szerencsétlen gyerekeket, de kiderült, hogy nem, hiszen a 19 év alattiak ellátása egyelőre nem szerepel a tervekben. Ennek hátterében természetesen nem az áll, hogy ne akarnák elrontani akár egészen fiatal gyerekek életét örökre, hanem a pénz:
Az egészségügyi biztos, Alister Martin elmondta, mi áll a döntés mögött: a város szeretne „segíteni” a fiataloknak, de nem akarja kockáztatni, hogy szövetségi forrásokat vonjanak meg tőle, ami az összes többi ellátást is veszélybe sodorná.
Minden gyerek nevében köszönjük, hogy nem „segítenek” rajtuk.
A homoszexuálisokat még az ördög is megveti – Szentek szavai a szodómiáról
Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés
Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban
Felvilágosítás gyerekeknek liberális módra: tervezd meg a saját bordélyodat
(Identitás Magazin nyomán Szent Korona Rádió)
