Karácsony igazgatóságokat szüntetne meg – káosz jöhet?
Karácsony Gergely hétfői egyeztetésén a fővárosi igazgatóságok létszámának csökkentéséről beszélt, amelytől évi 250 millió forintos megtakarítást remél. A bürokrácia leépítése üdvözlendő, de az ésszerűtlen leépítés csak káoszt hozhat, így az ügyek még ennyire sem fognak haladni.