Kezdetben Magyar Péter rendszeresen hivatkozott magára jobboldali konzervatívként. Aztán ahogy az idő haladt, egyre inkább közeledett a balliberális oldalhoz. A Magyar Jelen összeszedett 8 indokot, ami bizonyítja, hogy Magyar Péter miért globalista.
Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is
A kegyelmi botrány folyományaként idén februárban valósággal beejtőernyőzött a magyarországi közéletbe Magyar Péter, aki első Partizán-interjújában még arról beszélt, hogy nem készül politikai pályára, ám hamar meggondolta magát. Varga Judit korábbi igazságügyi miniszter ex-férje közéleti ténykedése hajnalán kifejezetten jobboldalinak és nemzeti érzelműnek tüntette fel magát, s előszeretettel nyúlt a Mi Hazánk Mozgalom témáihoz – vélhetően abból a megfontolásból, hogy szavazókat csaklizzon el a nemzeti ellenzéki párttól.
Ahogy azonban teltek-múltak múltak a napok,
lépésről-lépésre, tégláról-téglára egyre világosabbá vált, hogy Magyar Péternek nagyjából annyi köze van a jobboldalisághoz, mint Ilaria Salisnak a konfliktusok erőszakmentes módon történő rendezéséhez.
A Tisza Párt alelnöke és európai parlamenti képviselője ma már gyakorlatilag szemrebbenés nélkül vállalja fel a balliberális-globalista megközelítéseket, melyek tárháza az ő esetében az idő múlásával exponenciálisan növekszik. Ezek közül gyűjtöttünk össze nyolcat, természetesen a teljesség igénye nélkül.
1. Első híres emberként az a Nagy Ervin csatlakozott be Magyar Péter kampányába és szegődött sofőrjének, aki rendszeres résztvevője a David Pressman budapesti amerikai helytartó által szervezett eligazításoknak.
2. Magyar Péter első igazi coming outja a Spinoza-házban tett látogatása volt, ahol kedélyesen elbeszélgetett Rangos Katalinnal. A budapesti liberális-globalista zsidóság “kultikus” helyének számító Spinozában a Diákhitel Központ korábbi vezérigazgatója bevallotta, hogy igazából mindig is liberális volt, valamint utalt rá, hogy habár (akkor még) személyesen nem találkozott David Pressmannal, megtörtént a kapcsolatfelvétel.
3. A Tisza Párt európai parlamenti listájának második helyére az a Dávid Dóra került, aki a Meta jogtanácsosaként dolgozik Londonban. A többek között a Facebookot és az Instagramot tulajdonló óriásvállalat nem rejti véka alá, hogy globalista érdekeket szolgál: világszerte korlátozza a jobboldali, szuverenista álláspontokat, nemzetállami választásokba avatkozik be azáltal, hogy politikusokat és pártokat cenzúráz. Talán nem véletlen, hogy Magyar Péter a kampányban nagyobb eléréseket produkált a Facebookon, mint mondjuk Rihanna.
4. Magyar Péter közösségi médiás megjelenéseiért Kiss Zoltán Imre felel, aki a politikus több rendezvényét is a helyszínen irányította kvázi operatív tisztként. Kissről azt kell tudni, hogy korábban a jobbikos Szabó Gábor asszisztenseként, valamint az amerikaiakkal feltűnően bensőséges viszont ápoló Gyöngyösi Márton (lsd. szédervacsora) kommunikációs embereként dolgozott.
5. Az EP-választásokat követően Magyar Péter és a többi tiszás képviselő a Manfred Weber vezette Európai Néppárt (EPP) frakciójába ült be az Európai Parlamentben. Az EPP – habár annak idején jobbközép pártcsaládként indult – nyíltan támogatja a migrációt, az LMBTQ-t és a globális nagyvállalatokat, valamint az USA láncos kutyájaként lelkes támogatója az amerikai-ukrán-orosz háborúnak.
6. A választások után nagyjából három héttel a 444 kiderítette: Magyar Péter két kulcsemberét a Klaus Schwab-féle davosi Világgazdasági Fórum képezte ki. A globalista portál információi szerint Seprenyi Anita (május óta Magyar személyes asszisztense és sajtósa), valamint a fontos háttérmunkát végző Farkas Dezső karrierútjai a Global Shapers Community nevű “civil” szervezetben keresztezik egymást. A Global Shapers a Világgazdasági Fórum égisze alatt működő, 18-27 éves fiataloknak szóló progresszív helyi szervezkedések hálózata.
7. Magyar Péter hiába beszélt a kampányban arról, hogy a nyugatiak a nyersanyag és a termőföld miatt vesznek részt ukrán oldalon a háborúban, amelyet részben az orosz kisebbség sanyarú helyzete miatt indítottak az oroszok, a június 9-i választásokat követően irányt váltott, és azóta gyakorlatilag szóról-szóra felmondja az amerikai narratívát a fegyveres konfliktussal kapcsolatban. Július elején még Kijevbe is elzarándokolt, ahol a jó és a rossz háborújáról beszélt.
8. Magyar Péter támogatásáról biztosította az Európai Bizottság újraválasztott néppárti elnökét, Ursula von der Leyent. A Tisza Párt alelnöke Strassbourgban személyesen is tárgyalt von der Leyennel, mely során meghívta Magyarországra, hogy “személyesen találkozhasson a magyar emberekkel”. Az Európai Bizottság régi-új globalista elnöke a Covid-időszakban sms-ben kötött 35 milliárd (!) eurós üzletet a Pfizer vezérigazgatójával a vakcinabeszerzésekről. Von der Leyen úgy akarta megúszni az EU történetének legnagyobb korrupciós botrányát, hogy törölte az inkriminált üzeneteket.
(Magyar Péter nyomán Szent Korona Rádió)