Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Jön az antiszemitizmus elleni stratégia

Úgy tűnik, igény volna rá. Mármint az antiszemitizmus elleni stratégia kidolgozására és közzétételére – derült ki a Magyar Közlönyből. Gulyás Gergely felel a megvalósításért.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

„A Kormány 1176/2024. (VI. 20.) Korm. határozata az antiszemitizmus elleni nemzeti stratégia elfogadásáról”  címmel jelent meg a legújabb Magyar Közlöny egyik fejezete. Eszerint a kormány

  1. elfogadja az antiszemitizmus elleni nemzeti stratégia című dokumentumot (a továbbiakban: Stratégia), és támogatja annak megvalósítását;
  2. felhívja a Miniszterelnökséget vezető minisztert, hogy – az 1. pont szerinti cél megvalósítása érdekében – gondoskodjon a Stratégia kormányzati honlapon történő közzétételéről.

A „Stratégia” felelőse a Miniszterelnökséget vezető miniszter, vagyis Gulyás Gergely. A határozatot azonnal végre kell hajtani, mi pedig kíváncsian várjuk, hiszen úgy tűnik, igény volna rá.

Mi idézi elő az antiszemitizmust?

Antiszemitizmus, holokauszt, provokáció a „Free Palestine” Budapesten

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió) 

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.

Elegük lett a görögöknek, megregulázzák a cigányokat

Szlovénia után Görögországban is keményen szankciók alá vonják a bűnöző ...

Hírek

2026. 07. 3.

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.