Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

LMBTQP-lobbi: „Társadalmi érdek” fűződik a vármegyés vezető szigorú megbüntetéséhez (ítélethirdetés március 21-én)

Másodfokon is tartogatott abszurditást a meg nem történt LMBTQP-zászló elégetésének ügye: a plakátra rákerülő programpont miatt első fokon közösség elleni uszítás miatt egy év próbára bocsátást szabtak ki Barcsa-Turner Gáborra (HVIM), ám másodfokon az ügyészség mindenképpen szeretné, hogy megvalósult közösség tagja elleni erőszakért ítéljék el szigorúbban a vármegyés vezetőt.

Orwelli módon azzal érvel a (vér)ügyész, hogy a „vádlott” egyértelműen egy értékrendszer alapján cselekszik, kirekesztő a deviánsokkal szemben, és ő határozza meg, hogy mi a normalitás, ami szerinte nem is létező fogalom. Az ügyész szerint a próbára bocsátás nem elég elrettentő… Barcsa-Turner Gábor a bíróságon leszögezte, hogy valóban nem tud olyan ítéletet elképzelni, ami alapján az értékrendje megváltozna a kérdésben.

A feljelentő szervezet, a Háttér Társaság lobbiját is „konteónak” minősítette az ügyész, de tényszerűen (konkrét ügyekkel: a bírók, ügyészek, rendőrök érzékenyítésével, törvényalkotási eredményeivel) szembesítve lett, hiszen erről maga a felforgató szervezet számol be büszkén.

Dr. Gaudi-Nagy Tamás, Nemzeti Jogvédő Szolgálat vezetője, az ügyben eljáró hazafias ügyvéd hosszan sorolta a tárgyaláson azokat a törvény által rögzített családvédő és gyermekvédő értékeket, amiket képvisel Barcsa-Turner, akit semmiféleképpen sem lehet közösségellenesnek titulálni. Védőbeszédében ő is felháborodásának adott hangot az ügyész által elmondottak miatt…

Szintén kifejtette mind Gaudi-Nagy, mind Barcsa-Turner az ügy abszurditását: a nyomozó többször lezárta a nyomozást, sőt, egyszer maga az ügyészség is az elmúlt 4,5 évben, mégis eljuthatott az ügy elsőfokú ítélethirdetésig, most pedig a másodfok dönthet.

A védekezés és az előadott érvek hatására talán, de az ítéletet elnapolta a másodfokon eljáró tanács.

A másodfokú ítélet kihirdetésének időpontja: március 21-e, 09:00. Székesfehérvári Törvényszék. Aki tud, jöjjön el Székesfehérvárra – kéri az LMBTQP-lobbi által eljárás alá vont „vádlott”. Részletek az alábbi videóban:

(Szent Korona Rádió)

„Ez már nem csak egyszerűen LMBTQ-lobbi. Ez LMBTQ-terror!” – interjú a HVIM társelnökével

Kalasnyikov

Az AK-tól az AK-Gucci-ig – A Zenitco és az orosz taktikai kiegészítők forradalma (3. rész)

Ugyan az AK-széria története a második világháború utáni időszakra nyúlik ...

Militarizált övezet

2026. 07. 8.

Telegram posztjaink (2026.07.07.)

Robbanások Macron damaszkuszi szállása közelében; Többmillióan vettek részt Ali Hamenei gyászszertartásán; Ukrán nők szabadítják ki a kényszersorozott férfit – Telegram posztjaink (2026.07.07.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 8.

Modern helyett hagyományos: Kutatás támasztja alá, hogy a szoptatásnak kulcsszerepe van az ADHD megelőzésében

Korábban hírportálunk is beszámolt arról, hogy a szoptatás nemcsak a ...

Hírek

2026. 07. 7.

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.

Elegük lett a görögöknek, megregulázzák a cigányokat

Szlovénia után Görögországban is keményen szankciók alá vonják a bűnöző ...

Hírek

2026. 07. 3.

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.