szombat, április 25, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Egy középiskola előtt maszturbált a győri pedofil

Gyermekpornográfiával, szeméremsértéssel, ittas vezetéssel és kábítószer birtoklásával vádoltak egy győri pedofilt. A férfi amellett, hogy az autójában ülve fiatal lányokra maszturbált, még több ezer olyan pornófelvételt is találtak nála, amin az áldozatok 12 évnél fiatalabb gyerekek.

Kérjük, támogassa adója 1%-ával a HVIM-et!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashat.
Felajánlását az Azonosságtudat Alapítványnak küldje el!
Adószám: 18218082-1-07

A 27 éves férfi tavaly áprilisban egy győri középiskola előtt ült az autójában, és letolt nadrággal maszturbált. A gyerekeket figyelte és követte is őket a kocsijával.

A diáklányok felhívták a rendőrséget, akik a helyszínen igazoltatták a pedofilt. A kocsijában kábítószergyanús anyagot találtak, a gyorsteszt pedig kimutatta, hogy drogozott is.

A telefonján is több olyan pornográf felvétel volt, amin gyerekeket lehet látni intim helyzetben. A házkutatás közben egy adathordozón 3600 darab olyan pormográf képet és felvételt találtak, amin gyerekek voltak, ebből 2200 felvételen az áldozatok 12 éveseknél fiatalabbak.

Az ügyészség gyermekpornográfia, szeméremsértés, bódult állapotban vezetés és kábítószer birtoklás miatt emelt vádat a férfi ellen. Azt javasolják, hogy a bíróság ítélje 10 év börtönbüntetésre, tiltsa a vezetéstől és minden olyan foglalkozástól, ahol gyerekekkel érintkezhetne.

Csecsemők megrontásáról tárolt és osztott meg videókat a pedofil férfi

Pedofilok és szatírok örömére: Meztelen testüket mutogatják a gyerekeknek felnőttek, egy tv műsor keretében (+18)

(Origo nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

A választás tiszta volt, de a kampányt erősen befolyásolták külföldről

Miközben a magyarországi parlamenti választás lebonyolítását tisztának és átláthatónak...

Mi Magunk vlog: Az Epstein-akták a legsötétebb és legsúlyosabb konteókat támasztják alá

A Mi Magunk legfrissebb adásában a HVIM − Magyar...

Jön a buzilobbista oktatásügyi miniszter, a PDSZ pedig már az iskolai “érzékenyítéseket” követeli

Meglett az eredménye annak, hogy a Fidesz "nemzeti-keresztény" kormányzása...

Semmi meglepő: deviáns lövöldözött a török iskolában

8 gyereket és egy tanárt is meggyilkolt az a...

Kategóriák

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55