Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Liberális elmebaj: exhumálni kell Beethovent, hogy kiderítsék róla, néger volt-e

Beethoven tavaly még csak túl fehér volt Belgiumnak, ezért négerként ábrázolták, az idei évre azonban fellángolt egy, a progresszívok által kitalált álmítosz, mely szerint a világhírű zenész valóban fekete volt.

Toborzás!
Október 17-én induló alapkiképzés a Farkasoknál!
Részletek a weboldalukon.

A történelemhamisító állítást a néger-kubai Roberto Blanco Németországba emigrált popénekes kezdte terjeszteni újból egy YouTube videójában, mely a liberális nemzetközi híroldalakon nagy visszhangot keltett. Ebben arra kéri Bécs polgármesterét, hogy exhumáltassák Beethoven maradványait, és vizsgálják meg a DNS-ét, mert abból ki fog derülni, hogy rasszbeli hovatartozásáról egészen eddig hazudtak.

A felvételt Bécs fehér polgármesterének címezte azzal a felszólítással, miszerint: „kíváncsi vagyok, hogy Beethoven önre vagy rám hasonlít”. A polgármester jelenleg még nem reagált az abszurditásnak számító felvetésre, de a liberális lobbit jól ismerve kijelenthetjük, hogy nagy valószínűséggel Beethoven földi maradványai még nagy szenvedéseket fognak átvészelni.

(Hirado.hu nyomán Szent Korona Rádió) 

Ha nem tudta volna, Boleyn Anna jamaicai néger volt

Julius Evola az USA elnégeresedéséről

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.

Az Európai Unióval karöltve ekézi a magyar oktatás normalitáspártiságát a Háttér Társaság

Újabb jelentésével támadja a magyar iskolarendszert a deviáns lobbiszervezet, a ...

LMBTQP

2026. 07. 30.

Nem mindegy, hogy koncentrál vagy transzban van a gyermek, Törölve Horváth Tamás oldala, Elítélt transzféreg a színpadon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 29.