Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

A múltat végképp meggyalázni: LMBTQP színész alakítja Ferenc József királyunkat

A közeljövőben egy filmet és egy sorozatot is készítenek Ferenc József király és Erzsébet királyné életéről, melyben inkább meggyalázza, minthogy bemutatná életüket. 

Ne maradj le a híreinkről! Cenzúramentes felületek:
A Szent Korona Rádió Telegram-csatornája >>>
A Szent Korona Rádió HunDub oldala >>>
Csatlakozz!

Ferenc József a korszak legmeghatározóbb uralkodói közé tartozott. Országa, mint a tradicionalitás utolsó védőbástyáinak egyike magasodik ki a történelemből. Az önellátó birodalom Európa legnagyobb hatalmaihoz tartozott.

Most a dicső császár emlékét gyalázzák meg azzal, hogy egy homoszexuális színésznek adták a szerepét a legújabb róla és Sissi-ről készülő sorozatban. Azonban, ha nem lenne elég a szereposztás, a színész úgy beszél az uralkodóról, mint egy érzelmileg megnyomorodott roncsról.

Sajnos azonban a létrontás képviselőinek ez sem elég, a sorozattal párhuzamosan készül egy film is Sissiről, melyben feminista szerepkört fognak ráruházni a magyarok királynéjára.

És ha még mindig nem keseredett el az Olvasó végképp, a hírhedten LMBTQP lobbista Netflix is bejelentkezett egy Sissiről szóló 6 részes minisorozattal…

(Humenonline nyomán Szent Korona Rádió)

Ha nem tudta volna, Boleyn Anna jamaicai néger volt

Néger nő fogja játszani a dicsőséges viking királyt a Netflix legújabb sorozatában

Pedofilok ünnepnapja – gyerekpornó a Netflixen

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.

Elegük lett a görögöknek, megregulázzák a cigányokat

Szlovénia után Görögországban is keményen szankciók alá vonják a bűnöző ...

Hírek

2026. 07. 3.

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.