péntek, március 13, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Újabb emberkereskedő cigányt köröz a rendőrség Fejér vármegyében, mutatjuk az arcát

Gyöngyösi Anikó cigánynő után újabb emberkereskedőt üldöz a rendőrség, aki Fejér vármegyében járja az utcákat. Bihari Zsolt névre hallgat a szintén cigány bűnöző, aki ellen már európai elfogatóparancs is van.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Nem csak Gyöngyösi Anikó jelent veszélyt, újabb emberkereskedő járja Fejér vármegyét! A rendőrök Bihari Zsolt cigány férfit is nagy erőkkel keresik, borítóképünkön mutatjuk a veszélyes férfit.

Ahogy arról már korábban beszámoltunk, veszélyes emberkereskedő járja Fejér vármegyét Gyöngyösi Anikó személyében. Azonban a rendőrség körözési adatbázisából kiderült, hogy nem ő jelenti az egyetlen veszélyt. Ugyanis egy cigány férfit is keresnek emberkereskedelem miatt. Az újabb emberkereskedő Fejérben bárhol lehet, nagy erőkkel keresik az egyenruhások.

Még Gyöngyösi Anikót sem sikerült elfogni, erre újabb bűnöző bukkant fel. A 29 éves székesfehérvári születésű Bihari Zsolt, akit szintén emberkereskedelem miatt keresnek a móri rendőrök. Vele szemben a Győri Törvényszék adott ki elfogatóparancsot. Bihari Zsolttal szemben európai elfogatóparancs van érvényben.

A körözési eljárást lefolytató móri rendőrök kérik azok segítségét, akik információval tudnak szolgálni Bihari Zsolt tartózkodási helyével kapcsolatban. Bejelentést lehet tenni személyesen a Móri Rendőrkapitányságon, vagy telefonon a 36(22)407-063-as telefonszámon.

Fejér vármegyében körözik az emberkereskedő cigány nőt

(feol.hu nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

A homoszexualitás még a vérfertőzésnél is súlyosabb bűn

Az agymosott nyugat-európai katolikusok között egyre elfogadottabb a homoszexualitás,...

Kirúgták a Burger Kingből a Cara al sol miatt, a bíróság neki adott igazat

A spanyol Oviedoban történt a 2025 januári eset, mikor...

Kínában továbbra is vallásüldöző razziákat tartanak, és letartóztatják a ramadán alatt böjtölő ujgurokat

A kommunista rezsim hatóságai több ujgurt őrizetbe vettek, amiért...

Kategóriák

A homoszexualitás még a vérfertőzésnél is súlyosabb bűn

Az agymosott nyugat-európai katolikusok között egyre elfogadottabb a homoszexualitás,...

Kirúgták a Burger Kingből a Cara al sol miatt, a bíróság neki adott igazat

A spanyol Oviedoban történt a 2025 januári eset, mikor...

Spanyolország engedékeny politikája megtette hatását, mágnesként vonzzák a migránsokat

Spanyolország a tömeges legalizálások miatt gyakorlatilag a migráció mágnesévé...

Fokozódik a feszültség: Spanyolország véglegesen hazahívta izraeli nagykövetét

Spanyolország és Izrael között évek óta fokozódik a feszültség,...

Szigligeti időutazás a Római Birodalomtól a magyar középkorig

Egy szigligeti építkezés alapozása közben olyan érmék és leletek...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55