Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Békés Antifa: „Öljük meg az AfD-seket!”

Az elmúlt időszakban a németeknél országszerte tüntetések zajlanak az AfD ellen, miután kiderült, hogy részt vettek egy közös konferencián az alt-right képviselőivel és a konferencia fő témája a migránsok hazatoloncolása volt. A tüntetéseken szépen összeboronálódtak a baloldali pártok, az Antifa terrorcsoportokkal, bár eddig is tudni lehetett, hogy a Die Linke anyagilag támogatja az AFA-t. Persze az antifáknak mindent szabad, így különösebb probléma nélkül fenyegethetik az egyik legnagyobb politikai párt szimpatizánsait. Afelől ne legyen kétségünk, hogyha az AfD vagy a szélsőjobboldali szervezetek kiabálnák, hogy „öljük meg a kommunistákat”, akkor pár órán belül a fél jobboldal le lenne tartóztatva és összehangolt házkutatások zajlanának országszerte.

Kérjük, támogassa adója 1%-ával a HVIM-et!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashat.
Felajánlását az Azonosságtudat Alapítványnak küldje el!
Adószám: 18218082-1-07

„Nem lehet több vörös vonal” – jelentette ki Scholz kancellár, amikor hivatalba lépett, túlnyomórészt totalitárius gondolkodású, olykor korrupt vagy egyébként bűnöző politikusok csapatának támogatásával.

Egyre világosabbá válik, hogy ez mit jelent: azokat az ellenzéki politikusokat, akik veszélyt jelenthetnek Scholz-ék hatalmára, megfosztják állampolgári jogaiktól. A naiv polgárok tömeges tüntetéseit a kormány által közvetve társfinanszírozott félrevezető állami sajtó és álhírnyomozók alapján szervezik.

„Öljük meg az AfD-seket”

Ezeken a gyűléseken már az AfD politikusainak meggyilkolására való felhívásokat sem kerülik el. Az ellenzéki politikusok, különösen az AfD ellen irányuló, amúgy is sokkoló erőszakhullám hátterében ez riasztó jel:

Ennek fényében Gunnar Lindemann berlini parlamenti képviselő az aacheni AfD-ellenes tüntetésen elhangzott gyilkossági felhívások nyomán (az első transzparensen a „Kill AfDers” felirat volt olvasható) büntetőfeljelentést tett a rendőrségen nyilvános gyilkosságra való felbujtás miatt. Egyes információk szerint több másik feljelentés érkezett az aacheni rendőrséghez, az üggyel kapcsolatban.

A rendőrség a sajtójelentésében természetesen mismásol, ők csak hangos, de békés menetről számoltak be. Pedig fényképek is bizonyítják, hogy bőven voltak rendőrök a helyszínen, akik látták az uszító feliratokat, amik végképp nem nevezhetőek békésnek.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A balosoknak nem tetszik, hogy az AfD haza akarja küldeni a bevándorlókat – országszerte tüntetnek az Antifával karöltve

Kettősmérce: A rendőrségnél fel sem merült, hogy betiltsák az Antifa tüntetéseit

(Unser Mitteleuropa nyomán Szent Korona Rádió)

Mi Magunk

Mi Magunk vlog: Botrányos szimbolikus döntéseket hozott a Tisza

Botrány: amíg a Pride-zászlókat kitűzik az Erzsébet hídra, a vármegye ...

64

2026. 07. 11.

Telegram posztjaink (2026.07.10.)

Sorozásellenes zavargások robbantak ki Nyugat-Ukrajnában; Pride részleg a könyvesboltokban; Oroszország ismét súlyos csapásokat mért Ukrajna infrastruktúrájára – Telegram-posztjaink (2026.07.10.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 11.

Júniusban is tombolt a keresztényellenesség Európa-szerte

A balliberalizmus rohadó gyümölcse beérni látszik. Európa-szerte folyamatosan tapasztalható a ...

Nagyvilág

2026. 07. 10.

Telegram posztjaink (2026.07.09.)

Ismét Iránt támadta az USA az éjjel; Vádat emeltek a migránsok által megtámadott fehér fiú ellen Birminghamben; Izrael kijelentette: addig marad Libanonban, ameddig csak akar – Telegram-posztjaink (2026.07.09.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 10.

Telegram posztjaink (2026.07.08.)

Izraeli katona támadt egy palesztin családra; Halálbüntetést kérnek Charlie Kirk feltételezett gyilkosára; Szórakozásból gyilkoltak az amerikai katonák Afganisztánban – Telegram posztjaink (2026.07.08.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 9.

Kormányzati pozíciókra pályáznak a magyarországi LMBTQP-lobbiszervezetek?

Az áprilisi választások óta a nemzetbiztonsági kockázatot jelentő, külföldről finanszírozott ...

LMBTQP

2026. 07. 8.