szerda, január 28, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Európai Parlament: “alanyi jog” által támogatnák az inváziót (+videó)

Megdöbbentő jelentést fogadott el az Európai Parlament plenáris ülése március 8-án kedden, “nőnapi ajándékként.”

 

 

 

 

A Morvai Krisztinát idén januárban a nők elleni erőszak áldozataiért kiálló felszólalása miatt “lerasszistázó” Mary Honeyball angol szocialista képviselő nevével fémjelzett jelentés legfontosabb rendelkezése alapján minden olyan országból, ahol a nőket diszkriminálják (azaz a nők hátrányos megkülönböztetésben részesülnek), a lányoknak és nőknek joguk lenne az Európai Unióban a menedékjogra.

A másik “alapvető, alanyi jognak” tekintett jog a családegyesítés, amely alapján így az Európai Unió területére került és menedékjogot kapott nők “természetesen” már családjaikat is maguk mellé hívhatnák.

A jelentés “A menekült és menedékkérő nők helyzete az EU-ban” című jogszabály-kezdeményezés, 13. pontjának legfontosabb részlete így szól: “a nemi alapon elkövetett erőszak és hátrányos megkülönböztetés (…) üldöztetésnek minősülnek, és az EU-ban indokolttá kell tenniük menedékjogi kérelem benyújtását…”.

Egyre több kritika érte a migráció-párti (bevándorlás-párti vagy invázió-párti) erőket amiatt, hogy a tömegesen Európába áramló személyek túlnyomó többsége nem tekinthető menekültnek, ugyanis nem háborús országból érkeznek. Ehhez kapcsolódóan egyre többen tették szóvá, hogy igazából bevándorlás-politikáról beszélhetünk, amely nem tartozik az Európai Unió hatáskörébe. Vélhetően erre reagálva váltottak stratégiát, és találták ki ezt az új “megoldást”, amely a végtelenségig tágítaná azon személyek körét, akik menedékjogra jogosultak az Európai Unióban.

Morvai Krisztina felszólalása a jelentés kapcsán:

(Jog gyilkosai-SZKR)

Legfrissebb

Minnesotai pedofil: Iskola után elrabolt és megerőszakolt egy 7 éves kislányt

Nem ért haza az iskolából a kislány, ugyanis egy...

Megint a kisemberekre utazik a NAV, a cigánybűnözők meg szabadlábon

Egy magyar autószerelőt tett tönkre a NAV - tudjuk...

Puccs Kínában? Lefejezték a hadsereg vezérkarát

Súlyos fegyelemsértések gyanúja okán személyi változásokat hajtottak végre egy...

Maradnak az oroszok Szíriában?

Úgy látszik, hogy a szíriai vezetés megtalálja a hangot...

Kategóriák

Megint a kisemberekre utazik a NAV, a cigánybűnözők meg szabadlábon

Egy magyar autószerelőt tett tönkre a NAV - tudjuk...

Puccs Kínában? Lefejezték a hadsereg vezérkarát

Súlyos fegyelemsértések gyanúja okán személyi változásokat hajtottak végre egy...

Maradnak az oroszok Szíriában?

Úgy látszik, hogy a szíriai vezetés megtalálja a hangot...

Csak pénzbírság kiszabását kéri az ügyészség az illegálisan Pride-ot szervező Karácsony Gergelyre

Karácsony Gergely a 2025-ös Budapest Pride megszervezésével nem csupán...

Fiú gyerekeket fogdosott a “transznemű” ápoló

A buzeráns pedofil kisfiúk heréit fogdosta állítólagos vizsgálatok ürügyén.  Kövesd...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55