Meglátogatták a Balázsékat a „jófej” vármegyések

A HVIM-et vette a szájára a Rádió1, konkrétan a „Balázsék”. A rosszindulatú megjegyzésekre válaszoltak a vármegyések: odamentek másnap a stúdióhoz és sikerült is elkapniuk az egyik műsorvezetőt. Átadták a Spártáról szóló közleményünket.
Miért volt „This is Sparta” felirat a HVIM molinóján? Homoszexuálisok voltak a spártai harcosok?

A HVIM egy „This is Sparta” feliratú molinóval állt ki több helyszínre is, hogy kifejezze, hogy a többszörös túlerővel is szembenéznek. Azóta boldog-boldogtalan megtalálja a Mozgalmat azzal az LMBTQP-propagandaszöveggel, miszerint a spártai harcosok homoszexuálisok lettek volna. Nem, nem voltak azok, ők nem a thébai Szent Sereg… De lássuk részletesebben, mit mondanak erről a HVIM történészei!