Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Pahlavi

Pahlavi gátlástalanul kiszolgálná a cionista érdekeket

Nem is titkolja, hiszen nincs is mit. Eddig is lehetett tudni, de Pahlavi meg is erősítette, hogy, ha ő vezethetné Iránt, akkor azonnal a cionizmus barátjává válna az ország. 

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítve a háborús hírekkel és a nagyvilág történéseivel

Reza Pahlavi, az emigrációban élő, az amerikai és izraeli érdekeket kiszolgáló iráni koronaherceg és ellenzéki vezető videóüzenetben vázolta fel, miként viselkedne Irán a nemzetközi színtéren az Iszlám Köztársaság bukása után. A világhoz intézett szavaiban hangsúlyozta, hogy szerinte: az ajatollahok uralma torz képet alakított ki Iránról.

„Az Iszlám Köztársaság igája alatt Irán a terrorizmussal, a szélsőségességgel és a szegénységgel azonosult. A valódi Irán azonban egészen más: szép, békeszerető és virágzó ország”

– fogalmazott.

Pahlavi egyik legnagyobb visszhangot kiváltó vállalása az volt, hogy egy posztiszlamista köztársasági Irán azonnal elismeri Izraelt.

Szavai szerint Teherán nemcsak normalizálná kapcsolatait a zsidó állammal, hanem új regionális együttműködési kereteket is kezdeményezne.

A trónörökös azt javasolta, hogy az Ábrahám-egyezmények – amelyeket Donald Trump közvetítésével kötöttek 2020-ban Izrael és több arab állam között – bővüljenek egy új formátummal, és erősítsék meg még több keleti állam szolgai mivoltát.

„Az Ábrahám-egyezményeket a Kürosz-megállapodások irányába kívánjuk bővíteni, amelyek egy szabad Iránt, Izraelt és az arab világot kötnék össze” – mondta, hamis párhuzammal utalva Nagy Kürosz óperzsa uralkodóra, aki engedélyezte a zsidók visszatérését a Szentföldre és a jeruzsálemi Szentély újjáépítését.

Pahlavi egyértelmű ígéretet tett Irán legnagyobb nemzetközi vitákat kiváltó ügyeiben. Kijelentette: „Irán nukleáris katonai programja véget ér. A terrorszervezetek támogatása azonnal megszűnik” – hangsúlyozta.

Pahlavi az Egyesült Államokkal való kapcsolatok rendezését is kulcskérdésnek nevezte. Ígéretet tett arra, hogy Irán helyreállítja a baráti viszonyt Amerikával, amely 1979 előtt fennállt. „Egy szabad Irán” – fogalmazott – „nem szemben állna a világgal, hanem együttműködne vele, és megbízható szereplőként  járulna hozzá a globális biztonsághoz.” Egy „szabad Irán”, ami azonnal USA és Izrael szolgaságba hajszolná magát, nem éppen szabad.

Irán szerinte „a világ egyik utolsó nagy, kiaknázatlan piaca”, amelynek lakossága képzett és modern, diaszpórája pedig a világ minden pontjára kiterjedő kapcsolatrendszerrel rendelkezik. Ha lakossága ennyire jó helyzetben van, akkor miért kéne őket a kapitalista kizsákmányoló rendszer részévé tenni?

De ami még fontosabb, természetesen az energiaforrásait is átadná egy Pahlavi vezette Irán. Hiszen kijelentette, hogy Irán megbízható energiaszállítóvá válik a „szabad világ” számára.


Irán külügyminisztere: Nem akarunk háborút, de felkészültünk rá

Küszöbön az Amerika-Irán háború?

(Neokohn nyomán Szent Korona Rádió)

A homoszexuálisokat még az ördög is megveti – Szentek szavai a szodómiáról

Manapság még a magukat vallásosnak, kereszténynek valló, sőt akár klerikális ...

Trón és Oltár

2026. 06. 25.

pedofil homoszexuális

Ez a „szerető közeg”? Pedofil bűncselekményekkel és emberkereskedelemmel vádolják az Egyesült Királyság első homoszexuális „apját”

Hogyhogy nem, újabb szivárványcsaládról derült ki, hogy a „apa és ...

LMBTQP

2026. 06. 25.

A Tisza-kormány aláírja a magyar oktatás halálos ítéletét?

Mire számíthatunk a Tisza-kormány oktatási miniszterétől, Lannert Judittól? Milyen irányba ...

Belföld

2026. 06. 24.

Telegram posztjaink (2026.06.23.)

Lövöldözés történt egy zsidó negyedben; Megszólalt az Erzsébet hídról a buzizászlókat eltávolító férfi; Fokozott rendőri jelenlét lesz a budapesti Pride idején – Telegram posztjaink (2026.06.23.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 23.

A pedofília elfogadtatásának kísérlete

Barcsa-Turner Gábor: A szabad szerelem jelszavával évtizedek óta zajlik az „érzékenyítés” a pedofília elfogadtatásának irányába

Menjünk ki a hálószobájukból?! – követelik. Hát akkor ők meg ...

LMBTQP

2026. 06. 23.

Telegram posztjaink (2026.06.22.)

Sulyok Tamás NER-báb helyett Tisza-báb köztársasági elnök jön; Orgia miatt rongálták meg a várat; A kommunizmus és a genderizmus ugyanannak az eszmének két arca; – Telegram posztjaink (2026.06.22.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 22.