Oroszország felbontotta a nukleáris moratóriumot Amerikával

„Az Oroszországi Föderáció többé nem tekinti magát kötelezettnek a korábban elfogadott önkorlátozások betartására” – közölte a külügyminisztérium. Amerika megszegte a moratóriumot, így Oroszország felbontotta.