Mégsem hal meg az elveiért a balos Bakács

Bakács Tibor éhségsztrájkot hirdetett, hogy megváltoztassák a végrehajtási törvényt. A baloldali közéleti személyiség az élete feláldozásával akarta felhívni a figyelmet a törvény igazságtalanságára. Aztán éhes lett, és mielőtt elkezdte volna, meggondolta magát és inkább jókat eszik azóta is. Hát belőle sem lesz már egy Bobby Sands.