Az elkorcsosult, velejéig szentimentálissá (érzelgőssé) vált liberális társadalmunk eljutott odáig, hogy állatvédelem címén mindenféle haszonjószágok jogaiért kezdtek el aggódni. Régebben cigánysoron akadályozták meg az illegális kutyaviadalokat – ami körülbelül az egészséges állatvédelem határa-, mára viszont a nettó elbuzulás irányába mentek el nagyon sokan. Vadászok őrületbe kergetése, rágcsálók jogaiért aggódás, illetve haszonjószágok “kimentése” – erről szólna az állatvédelem?
Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítve a háborús hírekkel és a nagyvilág történéseivel
Kapin Richárdról (Szurkolók az Állatokért) már írtunk, amikor Mc’Donaldsos vegán hamburgerért kiáltott (bezzeg Ausztriában már azt is lehet kapni). Most azzal került be a hírekbe, hogy a pénz gyűjtéseikről számol be, és hogy milyen sikeresek is volt a 2025-ös évük. Egyik legemlékezetesebb sztorijuk:
“– Vegán aktivisták kerestek meg minket azzal, hogy ki lehetne menteni egy malacot egy vágóhídról. Nem is volt kérdés, hogy igent mondunk, azonnal elvállaltuk. Sajnos, csak egyet tudtunk elhozni, ugyanis az aktivisták kérését a vágóhíd részéről ennyi állattal fogadták el. A malac, Hope azóta olyan állatmentő alapítványhoz került, ahol élete végéig ellehet – újságolta Richárd.”
A Nyírosz reklámja
A vegán őrülettel szemben megjelent a vidéki ellenpólus is, akik büszkén hirdetik, hogy ők bizony disznóhúsból készítik az ételeiket. Nagy vihart is kavartak ezek a reklámok.
Értékek felborulása
Elképesztő, hogy milyen elmebetegségbe tud fordulni egy egyébként jószándékú kezdeményezés. A modern, tradicionális értékeit vesztő emberben felborul a természet rendje iránti érzék. Természetesen nagyipari “hústermesztés”, az állatok szenvedése se nem tradicionális, se nem értékalapú, de az úgynevezett állatjogok alapvetése is beteges, miszerint egy állat élete ugyanannyit ér, mint egy ember élete. A teremtett világ megóvása és védelme mindannyiunk feladata, de a liberális elfajzásokat le kell nyesnünk! Bővebben lásd a kapcsolódóknál.
(Szent Korona Rádió)
