Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Megjött a gazditól a buksisimi – Izraeli képviselők dicsérték Orbánékat

Megdicsérték Izrael követei a Fidesz politikáját, hiszen lényegében hazánk az egyetlen európai állam, mely teljes mellszélességgel kiáll a cionista terrorállam mellett. 

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Az Arutz Shevának nyilatkozva két izraeli képviselő méltatta Magyarország cionizmus felé irányuló támogatását, és arra sürgették Izraelt, hogy mélyítse el kapcsolatait szövetségeseivel, és vállaljon keményebb fellépést ellenségeivel szemben.

Izraeli képviselők jártak az Alapjogokért Központ cionizmust támogató konferenciáján

A Budapesten tartott Izrael-párti nemzetközi csúcstalálkozón – amelyen Hankó is bejelentette a zéró toleranciát az  eltés esettel kapcsolatban –  Ohad Tal és Simcha Rothman, a Vallásos Cionizmus Párt képviselői az Arutz Shevának nyilatkoztak Magyarország Izrael iránti határozott támogatásáról.

„Azért jöttünk ide Magyarországra, Budapestre, erre a hihetetlen Izrael-párti csúcstalálkozóra, mert Magyarország az egyetlen ország Európában, amely szilárdan kiállt Izrael mellett, különösen az elmúlt két évben” 

– mondta Tal képviselő. „A háború alatt oly sok országot láttunk, különösen Európában, de másokat is, mint Ausztrália és Kanada, amelyek hátat fordítottak Izraelnek, és elismerik az úgynevezett palesztin államot. Magyarország igazi barátunk és szövetségesünk, mellettünk áll, és számos Izrael-ellenes határozatot blokkol az Európai Uniónál.”

Tal hangsúlyozta a Magyarországgal való kapcsolatok megerősítésének fontosságát, és háláját fejezte ki az ország EU-n belüli Izrael-ellenes intézkedések elleni fellépésében játszott szerepéért.

Rothman képviselő egyetértett ezekkel a véleményekkel, hangsúlyozva, hogy Izraelnek aktívabban kell együttműködnie szövetségeseivel. „Azt hiszem, Izraelnek be kellene fogadnia barátait szerte a világon. Sokukat évek óta figyelmen kívül hagytuk, és azt hiszem, ez kezd megváltozni. Sokkal többet kell tennünk. Együtt kell működnünk a barátainkkal, és abba kell hagynunk az ellenségeink jutalmazását.”

Tal is reagált az izraeli baloldal Magyarországgal szembeni kritikájára. „Sok támadást hallok az izraeli baloldaltól olyan országok ellen, mint Magyarország, hamis demokráciáknak és fasisztáknak nevezve őket. Azért jöttem ide, hogy ezt cáfoljam. Meg kell mutatnunk európai szövetségeseinknek és barátainknak, hogy ezek a hangok nem Izrael államát képviselik.”

„Az izraeliek túlnyomó többsége értékeli a szövetségeseinktől kapott támogatást” 

– folytatta. „Magyarország demokráciájával együtt állunk ki a társadalmainkat fenyegető barbár erőkkel szemben.”


50 fős delegációval demonstrálta fennhatóságát Magyarországon az izraeli külügyminiszter

Nem kifizetődő a túltolt filoszemitizmus? Nagyot bukott Geert Wilders

Megerősítette Izraelnek tett hűségesküjét Szijjártó Péter

 

(Neokohn nyomán Szent Korona Rádió)

Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A német zászlót betiltották Németországban; Telegram elleni szabotázs; Hiteles tanúk Zsolti bácsiról – Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 17.

A GYERMEKVÉDELMI TÖRVÉNY ELTÖRLÉSÉT KÖVETELI A HÁTTÉR TÁRSASÁG; EGYRE LÁTVÁNYOSABBAK A NÉZETKÜLÖNBSÉGEK IZRAEL ÉS AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK KÖZÖTT; ÚJABB ERDÉLYI FALUBAN FOGYTAK EL A MAGYAROK – Telegram posztjaink (2026.06.16.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 16.

Válaszcsapás

Válaszcsapás: Ki a valódi nemzetbiztonsági veszély?

A katonai elhárítás vegzálásai miatt néhány dolgot tisztába tesz Barcsa-Turner ...

64

2026. 06. 16.

Monroe 2.0

Egyre erőszakosabban igyekszik fenntartani hegemóniáját az USA Dél-Amerikában

Az Amerikai Egyesült Államok a teljes nyugati féltekén fenn akarja ...

Geopolitika

2026. 06. 16.

Már a közmédiába vitték volna az LMBTQP-lobbistákat

A külföldről finanszírozott, nemzetbiztonsági kockázatot jelentő LMBTQP-lobbiszervezet Amnesty International számolt ...

LMBTQP

2026. 06. 16.

Hunnia-ügy

Dobjuk össze: Adománygyűjtés a Hunnia-ügy vádlottjainak perköltségére

Ugyan a Hunnia-ügy vádlottjai 2023-ban kegyelmet kaptak, de ezzel nem ...

Hírek

2026. 06. 16.