kedd, október 14, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Pedofil, de csak részegen? Cigányéknál lehetséges: 11 éves kislányával akart szexelni az ittas borsodi “apa”

12 év fegyházbüntetést kértek arra a borsodi cigányra, aki pedofilra itta magát tavaly szeptemberben és 11 éves kislányát akarta megerőszakolni – adta hírül a kuruc.info.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Saját 11 éves kislányát molesztálta egy borsodi apa részegen. A férfi még akkor sem állt le a gyermeke szexuális zaklatásával, amikor a zajra felébredő felesége és a többi gyermeke is hevesen tiltakozott a történtek miatt. Amikor mindenki lefeküdt aludni, újra próbálkozott. A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség minősített szexuális erőszak bűntette miatt állítja bíróság elé a férfit – írja a 24.hu.

Jogg Zsolt, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség helyettes szóvivője a lap üggyel kapcsolatos megkeresésére válaszul azt mondta, hogy 12 év fegyházbüntetést és 10 év közügyektől eltiltást kértek a vádlottra azzal, hogy feltételesen se bocsássák szabadságra. Az ügyészség arra is indítványt tett, hogy a férfit tiltsák el minden olyan foglalkozás gyakorlásától, amely során 18 év alatti személlyel kerülne kapcsolatba. Továbbá szülői felügyeleti joga megszüntetését kezdeményezte a már megszületett és később születendő gyermekeire is.


A férfi egy Miskolc külterületén lévő ingatlanban lakott a korábbi élettársi kapcsolatából származó tizenegy éves vér szerinti lánygyermekével, valamint feleségével és annak kiskorú gyermekeivel.

Saját lányát molesztálta a cigány

Tavaly szeptember közepén a hajnali órákban a részeg férfi molesztálta a konyhában lévő ágyon alvó gyermekét: a pizsamáján keresztül simogatta a kislány intim testrészeit. A gyermek felébredt, és felkiáltott. A zajra felébredt a férfi szobában alvó felesége, és két gyermekével együtt átment a konyhába. Ezt követően a felesége felelősségre vonta a férjét, majd valamennyien lefeküdtek aludni.

A feleség egy nagy matracot terített le a konyhába, hogy közösen aludjon együtt a gyermekekkel.

Amikor mindenki elcsendesedett, a férfi odament a matrachoz, és először a feleségét akarta rábírni szexuális aktusra, de ő elutasította. Ekkor újból az alvó lányához ment, s a takarót felhajtva ruházatán keresztül puszilgatta.

A családtagok felébredtek, felháborodtak, majd valamennyien átmentek az áldozat vér szerinti édesanyjának házába, aki, értesülve a történtekről, rendőri intézkedést kért.

A férfi eleinte azt állította, hogy nem simogatta a kislányát, majd egészen döbbenetes magyarázattal állt elő.

Azt mondta, hogy ittasan vonzódik a feleségéhez. Állítása szerint ez alkalommal is hozzá közeledett volna szexuálisan, de utólag megtudta, hogy az a kislánya volt. Elmondása szerint annyira részeg volt, hogy nem emlékszik a történtekre, és, ha mégis történt volna valami, akkor azt ő nagyon megbánta – mondta a lapnak az ügyész.

Az ügyészség 12 év fegyházbüntetést és 10 év közügyektől eltiltást kért a minősített szexuális erőszak bűntettével vádolt férfire azzal, hogy feltételesen se bocsássák szabadlábra.

Az ittas pedofil “apa” kétszer is molesztálta 11 éves kislányát, mire rendőrt hívott az anya

(kuruc.info nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

“Az igazságtalanság börtöne” – naponta kínozták a palesztinokat az izraeli börtönökben

"Sok foglyot elektromos árammal is bántalmaztak" - nyilatkozta egy...

Nem lesz több Legolasz? Bizottság alakult a magyar utónevek védelmére

Hankó Balázs, kulturális és innovációs miniszter hétfőn bejelentette, hogy...

Így fogadj örökbe négert – nevelt lánya késelte meg a német polgármestert

Egy héttel ezelőtt az otthonában megkéselték Iris Stalzer, Herdecke...

Tizenegyen a fedélzeten: az Opelben nem csak a hely, a szerencse is elfogyott

Az osztrák-magyar határ és a rendőrök nem, de végül...

Kategóriák

“Az igazságtalanság börtöne” – naponta kínozták a palesztinokat az izraeli börtönökben

"Sok foglyot elektromos árammal is bántalmaztak" - nyilatkozta egy...

Nem lesz több Legolasz? Bizottság alakult a magyar utónevek védelmére

Hankó Balázs, kulturális és innovációs miniszter hétfőn bejelentette, hogy...

Így fogadj örökbe négert – nevelt lánya késelte meg a német polgármestert

Egy héttel ezelőtt az otthonában megkéselték Iris Stalzer, Herdecke...

Tizenegyen a fedélzeten: az Opelben nem csak a hely, a szerencse is elfogyott

Az osztrák-magyar határ és a rendőrök nem, de végül...

Egy harcos gondolatai Duginról, Oroszországról és az aljas sejtetésekről

Barcsa-Turner Gábor gondolatai egy kritika apropóján, ami igencsak túlmutat...

Technokrata elmebaj? Evolúciós ugrásnak tartanák, ha az AI átvenné az ember helyét a Földön?

A háborús feszültségek a média fősodrától a perifériára űzték...

Már keresik a zsidók hogyan tudják semmissé tenni a gázai tűzszünetet?

A tűzszüneti megállapodásoknak megfelelően az összes élő túszt elengedte...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55