szerda, december 17, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Ismét a cigánybűnözők mellett állt ki Száva Vince

Nemrég robbant be a hír, miszerint egy mezőtúri apuka azzal kereste meg az RTL-t, hogy a fiát csoportosan terrorizálják az iskolában, a rendőrség pedig nem tesz semmit. Persze Száva Vince ismét nem az áldozatnak próbál segíteni, hanem a békés magyarokat terrorizáló cigánybűnözőket védi – közölte a Kuruc.info.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Amit persze az RTL Híradó már nem kötött a nézők orrára, hogy a megvert fiú magyar, az őt bántalmazók pedig kivétel nélkül cigányok.

A cigány közösség nem érték vagy értéknélküliség mentén választja szét az embereket, s nem ezek alapján ítél meg egyes cselekedeteket, hanem pusztán faji alapon, melynek mozgatórugója a vad törzsi sovinizmus. A cigányok etnikai alapon viszonyulnak a bűnhöz, bár a “bűn” fogalma, mint olyan, nem is létezik számukra. A bűnt nem egy értékrend szerint definiálják, s teszik mérlegre, hanem alantas törzsiségükből és primitív, alacsony intelligenciájukból fakadó szubjektív ítéletük alapján. Így lehet az, hogy számukra “bűnös” a normalitást igénylő, s a túlerő agresszivitását elszenvedő, ámde magyar ember; s így mentik fel az agresszív, gyilkos, beilleszkedni képtelen fajtársaikat.

Száva Vince nem szólalt fel a fajtársai által elkövetett erőszak ellen. Most a mezőtúri eset kapcsán nem csak, hogy nem ítélte el a brutálisan bántalmazott magyar kisfiú (cigány) agresszorait, de egyenesen a magyar kisfiú édesapja ellen hergeli az agresszióra amúgy is hajlamos cigányokat.

Száva most azzal vádolja a magyar férfit, hogy megráncigált egy 11 éves roma cigány gyereket, valamint azzal, hogy agresszív, fegyvere van, s a férfi ellen azért nem intézkednek a hatóságok, mert “jó rendőrségi és ügyészségi kapcsolatai vannak”. Hogy milyen jó kapcsolatai vannak, arra bizonyíték, hogy intézkedés nélkül penderítették ki, amikor feljelentést kívánt tenni a fiát bántalmazó cigányok ellen. Az is beszédes, hogy Száva kiemeli, hogy a férfi “fehér magyar”, míg az állítólagosan bántalmazott cigány kölyök “roma kisfiú”. Hogy is van akkor, hogy a bűnnek nincs színe? S miért is fontos most, hogy ki cigány és ki magyar? Amikor bemindenezett cigányok mészárolnak idős magyarokat, vagy túlkoros cigánysüldők terrorizálnak magyar kisfiúkat (mint most), akkor a nem tisztelt jogvédő “urat” valahogy nem érdekli az emberek származása.

Száva Vince bejegyzésénél külön felhívjuk a figyelmet a helyesírásra. Így ír egy állítólag jogot végzett ember. Ahogy a klasszikus poén tartja: az ékezetek és vesszők kifogytak; helyesírás nem is volt.

Száva Vince

Érdemes a cigányok őrjöngését is megnézni a videó alatt:

Száva Vince Száva Vince


Cigánybűnözés az iskolában: Hétéves fiút bántalmaztak a mezőtúri cigányok

Roma Gárda 2.0: Itt van Magyar Róbert és a “Roma Biztonsági hálózat”

(Kuruc.info nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

Még több bűnözéssimogatást írna elő az Európa Tanács a magyar börtönök számára

Az Európa Tanács Kínzásellenes Bizottsága (CPT) szerint a magyar...

Az EU továbbra is hatalmas összeggel pénzeli az LMBTQP-lobbit

Nem nagy újdonság, hogy az Európai Unió elképesztően sok...

HVIM: Nyomásgyakorlásunk hatására talán a gyakorlatban is betiltják az Antifát

Úgy látszik kezd beérni a HVIM jogi küzdelmének a...

Magyarország beperli az Európai Bíróságot a migránsok miatt kiszabott gigabírságért

Az Európai Bíróság több szabályt nem tartott be, több...

Kategóriák

Még több bűnözéssimogatást írna elő az Európa Tanács a magyar börtönök számára

Az Európa Tanács Kínzásellenes Bizottsága (CPT) szerint a magyar...

Az EU továbbra is hatalmas összeggel pénzeli az LMBTQP-lobbit

Nem nagy újdonság, hogy az Európai Unió elképesztően sok...

HVIM: Nyomásgyakorlásunk hatására talán a gyakorlatban is betiltják az Antifát

Úgy látszik kezd beérni a HVIM jogi küzdelmének a...

Magyarország beperli az Európai Bíróságot a migránsok miatt kiszabott gigabírságért

Az Európai Bíróság több szabályt nem tartott be, több...

Idén is akciós karácsonyi ajándékcsomagokkal vár a HVIM

Ha nem semmitmondó, értéktelen kacatokat akarsz a fa alá...

Zelenszkij célja továbbra is a lefagyasztott orosz vagyon megszerzése

A berlini találkozók után sajtótájékoztatót tartott Volodimir Zelenszkij, és...

Berlinben járt Zelenszkij: Megoldatlanok maradtak a területi viták

Volodimir Zelenszkij Berlinben járt, ahol egy amerikai–ukrán, majd egy...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55