vasárnap, április 5, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

“HÍvjál rendőrt te magyar geci” – mondta a cigány a tiszásokra támadva

Szembejött a magyar valóság a tiszásokkal, ők pedig elkezdték ezt is cenzúrázni a PC jegyében, kisípolták mikor a rájuk támadó cigány elkezdte “magyar gecinek” hívni őket. A támadó Magyar Péter beszámolója szerint ököllel ütötte az aláírásgyűjtőket, összetört egy laptopot, és szétszórta a szavazólapokat.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

 

Elindult Tisza Párt országos konzultációja Nemzet Hangja néven, amelynek célja, hogy kikérje minden 16 év feletti magyar állampolgár véleményét „az Orbán-rendszer utáni Magyarországról”. Ennek a keretében standoltak Egerben éppen amikor egy felbőszült cigány megtámadta az aktivistákat.

A Tisza Párt elnöke, Magyar Péter közösségi oldalán számolt be arról, hogy az egyik egri standjukat és az ott lévő két önkéntesüket megtámadták.

Az őrjöngő férfi összetörte a laptopot és szétszórta a szavazólapokat, és ököllel ütötte az önkénteseinket

– írta a pártelnök.

A párt “latte-avokádós” feltételezhetően belpesti aktivistája teljesen lesokkolt a támadástól, kislányos zavarában még védekezni is elfelejtett így az agresszív cigány boxzsáknak használhatta a tiszást. Telefonját is egymás után többször kiverte a kezéből, míg ő ebben a jogos védelmi helyzetben is csak rendőrért óbégatott.

Arra hogy a videó PC legyen még közlése előtt odafigyeltek, hallhatóan kicenzúrázták mikor a cigány támadó “magyar geci” szavakat használva indul meg feléjük.

Kicsoda valójában Bódis Krisztina, a Tisza Párt társadalompolitikai szakértője?

( Index nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

Húsvétvasárnap: Krisztus valóban feltámadt!

Krisztus feltámadt! Húsvétvasárnap elmélkedjünk Kocsis Fülöp érsek-metropolita gondolataival.  Kövesd Telegram...

Kitiltották az USA-ból Kászim Szulejmáni unokahúgát

Az amerikai hatóságok őrizetbe vették Kászim Szulejmáni, az iráni...

A 100 Katona Emléktúra mára már Esztergom történetének a része

„Jó volt közéjük tartozni” – írja Enikő a HVIM...

Nagyszombat – Krisztus a sírban pihen, a halottak nagy birodalmában csend van

"A nagyszombati csendben a lélek azt tanulja meg: nem...

Kategóriák

Húsvétvasárnap: Krisztus valóban feltámadt!

Krisztus feltámadt! Húsvétvasárnap elmélkedjünk Kocsis Fülöp érsek-metropolita gondolataival.  Kövesd Telegram...

Kitiltották az USA-ból Kászim Szulejmáni unokahúgát

Az amerikai hatóságok őrizetbe vették Kászim Szulejmáni, az iráni...

A 100 Katona Emléktúra mára már Esztergom történetének a része

„Jó volt közéjük tartozni” – írja Enikő a HVIM...

Nem hagyja jóvá az ENSZ a Hormuzi-szoros blokádja elleni fellépést

Bahrein – Amerika támogatásával – eredetileg azt akarta keresztülvinni...

Beismerte az IDF: beletört a foga a Hezbollahba

Megbukott Izrael Dél-Libanon megszállására vonatkozó terve, ugyanis a Hezbollah...

EU-s nyomásra dolgozik a cenzúra a közösségi oldalakon

Több országban is megpróbált beavatkozni a választásokba Brüsszel úgy,...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55