szombat, március 7, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Alaposan megugrottak a lakásárak Ungváron

Ukrajna nyugati régióiban jelentősen megnőttek az új ingatlanok iránti igények, s ezzel egyetemben az árak is megugrottak.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A tendencia a biztonságosnak tartott régiókban figyelhető meg. Lembergben, Csernovicban és Ungváron valósággal sorok alakultak ki az új lakásra igényt tartók között. Ugyanakkor Odessza, Harkiv, Szumi, Mikolajiv és más hasonló nagyvárosok lakosai igyekeznek potom áron megszabadulni az otthonaiktól, hogy békés vidékre költözzenek. Az eredmény az, hogy ma Ungváron már a többszörösébe kerülnek az új építésű lakások, mint Harkivban vagy Odesszában.

Az UA-Reporter információi szerint a közjegyzői hivatalok jelzik, hogy megnőtt az olyan hadköteles korú férfiak száma, akik valamelyik nő rokonukra ruházzák át a tulajdonukban lévő ingatlanokat. Ennek oka az a híresztelés, mely szerint csak a toborzó irodák engedélyével adhatják majd el a tulajdonukat a hadköteles férfiak.

Májustól bevezetik a határsávengedélyt Kárpátalján

(KárpátHír nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Nem kérnek az USA-ból az iraki kurdok

A napok óta tartó Irán elleni támadások nem hozták...

Fagyasztóba téve gyilkoltak meg egy újszülöttet a dél-koreai kórházi dolgozók, “abortusz” címszó alatt

Hírportálunk is beszámolt a dél-koreai húszéves nő esetéről, aki...

Hajtóvadászat indult Molnár Zsolt ellen, a szökött pedofil egy védekezésre képtelen, mentálisan sérült kislányt hálózott be

A gyermekpornográfia miatt már többször elítélt visszaeső pedofil bűnöző...

Pontosan miért támadta meg Amerika Izrael oldalán Iránt?

Sokféle magyarázatot próbált adni az USA arra vonatkozóan, hogy...

Kategóriák

Nem kérnek az USA-ból az iraki kurdok

A napok óta tartó Irán elleni támadások nem hozták...

Pontosan miért támadta meg Amerika Izrael oldalán Iránt?

Sokféle magyarázatot próbált adni az USA arra vonatkozóan, hogy...

Ukrán influenszer: százhúszezer toborzóval “csomagoltatnák be” a magyarokat

Újabb fenyegetés érkezett Ukrajnából: most éppen azzal ijesztegetnek, hogy...

Halálosan megfenyegették a magyar teniszezőt az ukránok, hogy veszítse el a meccset

Megdöbbentő fenyegetés látott napvilágot: "Van két csoportunk készenlétben a...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55