Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Romba döntik a feketék Európát

Erőszakos összecsapás tört ki szombat este Hágában két eritreai csoport között, amelyekben randalírozók köveket dobáltak, rendőrautókat és más járműveket gyújtottak fel, valamint súlyosan megrongálták egy épületet – közölte a holland rendőrség.

Kérjük, támogasd adód 1%-ával az illegális migráció ellen harcoló HVIM-et!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashatsz.
Felajánlásodat az Azonosságtudat Alapítványnak küldd el!
Adószám: 18218082-1-07

A helyszínre rohamrendőrséget vezényeltek, amely könnygázt vetett be az elkövetők ellen. A polgármester a zavargások helyszínén rendkívüli állapotot hirdetett ki, szélesebb körű jogköröket adva a rendőrségnek. A sérültek és letartóztatottak száma kezdetben nem volt egyértelmű – közölte a rendőrség. Az sem volt kezdetben ismert, hogy mi váltotta ki konkrétan az összecsapást.

Az utóbbi időben az eritreaiak németországi és más országokban tartott gyűlésein erőszakos cselekmények történtek, amikor az Afrika szarván fekvő ország tekintélyelvű kormányának támogatói és ellenzői összecsaptak. Kijelenthető tehát, hogy az afrikai ország belpolitikája Hollandiának jelent biztonságpolitikai kihívást, noha a két ország közúton 7000 kilométerre van egymástól.

Tavaly nyáron 26 rendőr sérült meg a Frankfurt melletti Giessenben rendezett eritreai fesztiválon kirobbant zavargások során.

Néhány héttel később a svédországi Stockholmban 50 ember sérült meg egy eritreaiak által szervezett fesztiválon. Tel-Avivban szeptemberben több tucat ember megsérült, amikor az eritreai kormány ellenzőinek tüntetése az ország nagykövetségén tartott rendezvény ellen erőszakba torkollott.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Bevándorlók csaptak össze Bécsben

16 rendőrörsöt, 10 csendőrlaktanyát és egy polgármester házát támadták meg a migránsok Franciaországban

A balosoknak nem tetszik, hogy az AfD haza akarja küldeni a bevándorlókat – országszerte tüntetnek az Antifával karöltve

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió)

A valóság spirituális dimenziója

Dugin: A halál pillanatában válunk először képessé arra, hogy a valóságot olyannak lássuk, amilyen valójában

Alexander Dugin szerint a cél az, hogy ebben a világban, ...

Jobboldaliság

2026. 06. 29.

Telegram posztjaink (2026.06.25.)

Az éjjel a Dunába dobálták a magyar zászlókat; Államilag támogatott gyilkosság áldozata lett egy gyermek Hollandiában; Vallásgyalázó előadást tartott Hodász – Telegram posztjaink (2026.06.25.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 29.

Telegram posztjaink (2026.06.26.)

Újra felkerültek a szivárványos rongyok; Izraeli chip az új iPhone-ban; Migránsok halálra vertek egy francia fiút – Telegram posztjaink (2026.06.26.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 29.

Izraelt szétfeszítik a belső feszültségek: legnagyobb ellenfele saját maga

A zsidó lakosok 55%-a a belső polarizációt és az egyet ...

Közel-Kelet

2026. 06. 27.

A szivárványcsaládokban élők több bántalmazást szenvednek el és rosszabbul teljesítenek, mint a normálisban felnövők

A Nyugaton (és sajnos egyre jobban Magyarországon is) általánosan elfogadott ...

LMBTQP

2026. 06. 26.

szivárványcsaládok

Gyermekbántalmazók karjába lökné Magyar Péter az örökbefogadható gyerekeket?

A Budapest Pride kapcsán Magyar Péter, és a Tisza Párt ...

LMBTQP

2026. 06. 26.