Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Toroczkai László szerint is védhetetlen, hogy Novák Katalin egy homoszexuális pedofil bűntársának adott kegyelmet!

A Mi Hazánk elnöke az X-en fejtette ki véleményét az államfő döntéséről.

Támogasd adód 1%-ával az LMBTQP-lobbi ellen küzdő HVIM-t!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashat.
Felajánlását az Azonosságtudat Alapítványnak küldje el!
Adószám: 18218082-1-07

“Védhetetlen és megmagyarázhatatlan, hogy a Fidesztől, illetve a kormánytól nem független Novák Katalin egy homoszexuális pedofil bűntársának adott kegyelmet. Pedofilokkal és bűntársaikkal szemben zéró toleranciát!” – írta Toroczkai László az X-en.

A Mi Hazánk elnöke hozzátette: “Az pedig álságos, ahogy a DK-Momentum most tiltakozik, hiszen az általuk képviselt ideológia az, amely utat nyit minden szexuális devianciának. A LMBTQI…-nek soha nincs vége. Mindig jön egy új betű.”

“Van olyan ország, ahol már a »P« betűt érzékenyítik. Ennek az őrületnek akkor lesz vége, ha megállítjuk”

– hangsúlyozta a nemzeti ellenzéki politikus.

Mint ismert, Novák Katalin még tavaly áprilisban adott a pápalátogatásra hivatkozva köztársasági elnök kegyelmet a bicskei pedofil igazgató bűntársának, az intézmény igazgató-helyettesének, akinek tudomása volt arról, hogy felettese több gyereket is molesztált, sőt az ügy eltussolásában is segédkezett.

(Magyar Jelen)

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Toroczkai László: Kárpátalja dönthet úgy, hogy védhatalmi státuszt kér Magyarországtól

Toroczkai László a tradíciók és kultúrák védelméről, Kárpátaljáról és a jövőnkről értekezett évértékelőjén

 

Történelmi pillanat Párizsban; A HVIM ifjúsági táborának második napja, Cigány holokauszt miatt kelt ki magából a tiszás képviselő

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 10.

buzeráns pedofil

Bécsi pedofilt menteget a magyarországi balliberális sajtó

A vadliberális Nyugat pedofília-elfogadtató tendenciája hazánkba is begyűrűzik. Ennek jelei ...

LMBTQP

2026. 08. 10.

Baka András az új köztársasági elnök, Új elnök és merényletek Kolumbiában, Elindult a HVIM Ifjúsági Tábora

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 10.

Rongyos Gárda

Rongyos Gárda Emléktúra – Lépj te is a hősök nyomába szeptember 5-én!

Huszonegyedik alkalommal szervezi meg a Rongyos Gárda Emléktúrát a HVIM ...

64

2026. 08. 8.

Telegram posztjaink (2026.08.07.)

Katonai bázist épít Donald Trump „Béketanácsa” Gázában; veszélyben a kárpátaljai magyar iskolák; erősödik a kivándorlás Izraelből, egyre több zsidó távozik

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 7.

izraeli katonák

Halva szülte meg gyermekét a ciszjordániai nő, mert az izraeli katonák feltartóztatták a mentőautót

Hiába próbálták megmenteni a palesztin mentősök a 28 éves eszméletlen ...

Közel-Kelet

2026. 08. 7.