szombat, január 31, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

A MÖM kelt Hendrey védelmére a jogszerűtlen kilakoltatással szemben, de rágalomhadjárattal találta szembe magát

Neonácizza a Hegyvidéki Önkormányzat a szervezetet, amiért a neves buddhista, Tibetet Segítő Társaság alapítóját, Hendrey Tibort megvédték a jogszerűtlen kilakoltatással szemben. Alább a szervezet közleménye.

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Aljas lejárató kampányba kezdett a Fidesz és a baloldal a MÖM ellen.

Ennek az egyik legújabb bizonyítéka, a főváros 12. kerületének a (Hegyvidéki Önkormányzat) weboldalán megjelent cikk, amely a jól ismert Fideszes lejárató – propaganda gépezet által megfogalmazott hazugságokra épül.

A valóságban viszont arról volt szó, hogy egy kilakoltatás sorsára jutott férfi, mellett álltak ki a MÖM tagjai és a határozott, jogkövető fellépésünknek köszönhetően egy ideig nem lehetett foganatosítani a szabálytalan intézkedést. Az önkormányzat bosszúja a MÖM irányába, egy vezércikk képében jelenik meg a saját médiájukban és amely nem más mint egy gyalázkodás. Pontosan azokkal a magyar emberekkel szemben, akik a szabadidejük terhére, sokszor anyagi áldozatot is vállalva, (mint a jelen esetben is) ott állnak a bajbajutott honfitársuk mellett a nehéz élethelyzetükben.

A hegyvidéki fideszes önkormányzat ezzel a provokatív húzásával sajnos beállt azok mellé a baloldali önkormányzatok és kisebbségi felforgatók mellé, akik kínjukban és tehetetlenségükben minden eszközt, olykor törvénytelen eszközöket is bevetnek annak érdekében, hogy ártani tudjanak a Magyar Önvédelmi Mozgalom tagjainak.

Javaslom számukra, hogy a botcsinálta, hiéna zugfirkászaikat ne azért finanszírozzák, hogy lejárató írásokat készítsenek, hanem helyette inkább a közjó és a békés társadalmi együttélés propagandájára fektessenek az eddigieknél nagyobb energiát.

A Magyar Önvédelmi Mozgalom a társadalmi igazságosság helyreállítása mentén folytatott harcában, egy olyan megrendíthetetlen erőt képvisel napjainkban, amely sem a baloldalnak sem a Fidesznek nincs az ínyére. Hiszen, ahol megjelennek mozgalmunk tagjai, ott nyilvánosságra kerülnek a mulasztások és a bűnök egyaránt.

Záró gondolatként ezúton tolmácsolom a Hegyvidéki Önkormányzati vezetőknek, hogy a Sztálinista propaganda felett napjainkban már eljárt az idő. Viszont a valódi nemzeti önvédelem nagy erőkkel építkezik ezekben a percekben is Magyarországon!

Szebb jövőt, minden igaz Magyarnak!

László Attila

(Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

Kína hátán kapaszkodnának vissza az élvonalba a britek – Keir Starmer Pekingben járt

Háromnapos látogatásra érkezett Pekingbe Keir Starmer: csütörtökön találkozott Hszi...

Wall Street Journal az orosz-ukrán háborúról: Egy gyors béke valószínűtlen

Az amerikai The Wall Street Journal sorra vette az...

A Hatvannégy Vármegye is részt vett a Beneš-dekrétumok elleni tüntetésen

A HVIM – Magyar Ellenállás tagjai is részt vettek...

Grönland lakosai nem engedték felhúzni a jenki zászlót

Meglepő eset történt Grönland fővárosában január 28-án, a rendőrség...

Kategóriák

Kína hátán kapaszkodnának vissza az élvonalba a britek – Keir Starmer Pekingben járt

Háromnapos látogatásra érkezett Pekingbe Keir Starmer: csütörtökön találkozott Hszi...

Grönland lakosai nem engedték felhúzni a jenki zászlót

Meglepő eset történt Grönland fővárosában január 28-án, a rendőrség...

Így hódítja meg Kína a Nyugat által felépített ipart

Míg az EU túlbürokratizálja magát és ezáltal a saját...

Visszatér a kötelező sorkatonai szolgálat Szerbiában

Szerbia a védelmi képességeit kívánja a lépéssel növelni. A...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55