Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Az Antifától kellett védeniük a katolikusoknak a kölni székesegyházat

Miközben a katolikus világ a közelgő szinódusra vár, Németországban két csoport összecsapott a kölni dóm előtt.

Kövesd Telegram csatornánkat
Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

szinodális út papjai számos különféle felekezethez csatlakoztak a történelmi épület előtt, hogy áldásokat adjanak a deviáns kapcsolatban élők számára, ami furcsa módon álland kérdés a rendkívül gazdag német szinodális út számára.

A mutatványt a katolikusok – sokan a Traditional Family Property-bóJl – hárították el, és jóvátételül elimádkozták a rózsafüzért.

Az eseményen az Antifa baloldali terrorcsoport tagjai is megjelentek, és rátámadtak a normalitást védő, és a modernitás előtt térdet nem hajtó katolikusokra.

Hihetetlennek tűnik, hogy az amerikai médiában a közelmúltban megjelent jelentések arról számoltak be, hogy a szinódust nyilvánvalóan „jobboldali” csoportok ellenezték, anélkül, hogy megemlítenék azokat a kapcsolatokat, amelyek az írországi és mostani németországi zsinati csoportok és a radikális baloldali terrorcsoportok között vannak.

A közösségi médiában megjelent bejegyzések azt mutatják, hogy a rózsafüzért imádkozó katolikusok szembekerülnek az Antifa tagjaival.

Rendőrt hívtak az LMBTQP-misét ellenző katolikusokra Portugáliában

 

(Catholic Arena nyomán Szent Korona Rádió) 

Telegram-posztjaink (2026.08.06.)

Az Apple eltávolította a Telegramot az App Store-ból; Ukrajna szinte teljes fegyverarzenálját bevetette Oroszország ellen; örvendeznek a zsidók Lannert döntésén, eltávolítják Takaró Mihályt a közoktatásból

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.03.)

A Partizán műsorvezetőjét kérte fel Orbán Anita a Magyar Külügyi Intézet élére; továbbra is tombol a migrációs válság Spanyolországban; tűzoltóslaggal pacsálják a vizet az Ozorán

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Újabb buzeráns többletjog: homoszexuális pár javára döntött a gyámhatóság

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő Háttér Társaság segítségével a jogi kiskapukat ...

LMBTQP

2026. 08. 6.

Ez vár ránk is? Meg akarnak bírságolni egy német gyereket, mert nem vett részt a kötelező LMBTQP „érzékenyítésen”

Egy 14 éves, gimnáziumba járó diákot Németországban, a Dachaui járásban ...

LMBTQP

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.05.)

Húszi támadás Szaúd-Arábia ellen; amikor már a hippik is utálják a zsidókat, az sokat elárul; a Hazajáró folytatódik

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.04.)

Mészáros-közeli vezetőt ültettek volna az M1 élére; iskolai bombariadóval „hálálta meg” a befogadást egy ukrán; halálos dróncsapás egy fekete-tengeri strandon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 5.