Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Áramtartozás miatt robbantott Esztergomban (Frissítve)

Az M1-hez eljutott információk szerint súlyos bűncselekmény történt Esztergomban – írja a Vadhajtások. 

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Frissítés (09:00) 

Intézkedés közben elhunyt egy rendőr, és maga az elkövető is életét vesztette.

A Gran TV – Esztergom és térségének televíziója úgy értesült, hogy az elkövető azért fenyegetőzött robbantással, majd követte el azt, mert

felhalmozódott díjtartozása volt, és ki akarták nála kapcsolni az áramot.

A tudósító elmondta, hogy a fenyegetőzés miatt a TEK is kivonult a helyszínre. Egyes információk szerint az elhunyt rendőr az ő munkatársuk.

Frissítés (21:00) 

Egy zavart elméjű férfi robbantott gázpalackot!

Nem hivatalos információ szerint a zavart elméjű férfi a délelőtti órákban kezdett robbantással fenyegetőzni, és egész nap folytatta azt.

A TEK felszámoló egységével érkező túsztárgyaló próbálta meggyőzni az egyre agresszívabb férfit, hogy hagyjon fel a szándékával, ám nem járt sikerrel.

Az eddigi adatok szerint gázpalackot, vagy gázpalackokat robbantott fel, a robbanásban egy rendőr, vélhetően terrorelhárító az életét vesztette.

A tettes állapotáról nincs hír, ám valószínűleg a súlyosan sérültek között van.

(Magyar Nemzet nyomán) 

Korábban írtuk:

Hangsúlyozták, sajtóértesüléseik vannak, az információk eddig hivatalosan nem megerősítettek.

Hozzátették, Esztergom külterületi részén fenyegetőzés miatt nagy erőkkel vonult ki a rendőrség és a tűzoltóság egy családi házhoz.

Úgy tudják, több rendőr is megsérült. Az akció jelenleg is tart.

A HVG a helyszínről jelentkezett be. A helyszínen készített felvételeik tanúsága szerint sok rendőr- és mentőautó van a helyszínen, a Terrorelhárítási Központ munkatársai is kivonultak:

Az ügyészség vizsgálatot indított az ügyben: hivatalos személy elleni erőszak minősített esete miatt.

Pintér Sándor belügyminiszter – aki a Fidesz-KDNP kihelyezett frakcióülése miatt egyébként is Esztergomban tartózkodik – a helyszínre tart.

(Vadhajtások nyomán Szent Korona Rádió) 

 

FSSPX

A kínai kommunisták szentelhetnek püspököt, az FSSPX nem

Miközben a Szentszék az elmúlt hónapokban rendkívüli szigorral lépett fel ...

Trón és Oltár

2026. 07. 24.

Irán Törökország Kurd

Törökország akadályozhatta meg az Irán elleni kurd felkelést

Abbász Aragcsi, Irán külügyminisztere szerint Törökország közbelépése akadályozta meg, hogy ...

Közel-Kelet

2026. 07. 23.

Telegram-posztjaink (2026.07.22.)

Egykori SZDSZ-es lett a Fidesz új frakcióvezetője; migráns gyilkolt meg egy német fiatalt; Trump kiáll tömeggyilkos cionista barátja, Netanjahu mellett

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.21.)

Új vezetőt választott a Hamász; megszüntette a Tisza a Hazajárót; leállították az FSZB AI-alapú kémprogramját

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.20.)

Polgár Judit nem lesz köztársasági elnök; a kommunista migráns polgármester letartóztatná a zsidó miniszterelnököt; hamarosan vége a drónok korszakának

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 20.

Selmeci őrjárat

Selmeci Őrjárat augusztus elsején – meghódítja a Felvidéket a HVIM!

Idén is a Selmeci-hegység bércei közt kalauzolja a túrázókat a ...

64

2026. 07. 20.