Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Mi Magunk: „Hegymászás, kispolgárok, Koszovó és Borkai”

A Mi Magunk vlog legújabb adásában Barcsa-Turner Gábor, Kónyi-Kiss Botond és Kelemen Gábor folytat eszmecserét a legaktuálisabb témákról, Suhajda Szilárd esetétől kezdve a koszovói helyzetig.

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Pedofil gyanú merült fel a februári antifa támadásokkal kapcsolatban, Suhajda Szilárdot becsmérlik a kispolgárok a közösségi médiában, magyar katonák sérültek meg Koszovóban és visszatért a közéletbe a „régivágású kereszténydemokrácia” fenegyereke:

Az előző évhez hasonlóan idén is két tábort szervez a HVIM a fejlődni vágyó fiatalok számára. A nagy múltú ifjúsági tábor mellett, idén is külön kerül megszervezésre a gyerektábor, amelynek idén két turnusa is lesz.

Ne feledd: idén is Trianon felvonulás!

Mi Magunk: „A probléma itt van, már betörték a kapukat!”

A politikai erőszak nem ismeretlen fogalom – Mi Magunk vlog

(Szent Korona Rádió)

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.

neurodivergens LMBTQ

Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés

Feltűnt már, hogy sok a szellemi képességeivel küzdő az LMBTQP ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A német zászlót betiltották Németországban; Telegram elleni szabotázs; Hiteles tanúk Zsolti bácsiról – Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 17.