Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Ismételten Magyarország energiaellátását fenyegették…

Újból veszélybe került Magyarország energiaellátása, amikor támadás érte a Barátság kőolajvezeték egyik töltőpontját. A Transznyeft szerint ugyan terrortámadás történt, de az akció nem követelt emberáldozatokat.

Kérjük, támogassa adója 1%-ával a HVIM-et!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashat.
Felajánlását az Azonosságtudat Alapítványnak küldje el!
Adószám: 18218082-1-07

Támadás érte a Barátság kőolajvezeték egyik töltőpontját az Ukrajnával határos oroszországi régióban – jelentette szerdán az orosz TASZSZ hírügynökség a Transznyeft orosz olajvezeték-üzemeltető vállalat közleményére hivatkozva.

A terrortámadásnak bélyegzett incidensben senki sem sérült meg a Transznyeft szerint.

„Igen, valóban, ma kora reggel a brjanszki töltőállomáson terrorcselekményt kíséreltek meg elkövetni a Druzsba olajvezetékrendszer ellen”

– mondta a Transneft szóvivője a hírügynökségnek.

Az orosz rendvédelmi szervekkel kapcsolatban álló Baza nevű Telegram csatorna arról számolt be, hogy a kőolajvezeték egyik töltőállomásán három üres olajtárolót ért támadás, az esetet követően azonban nem észleltek szivárgást a vezetéken.

Az orosz olajhoz a Barátság vezetéken jutó Mol árfolyama nem reagált érdemben a hírre, a magyar olajcég részvényeivel 0,2 százalékos mínuszban kereskednek nem sokkal dél után.

https://szentkoronaradio.com/blog/2023/03/28/akkor-most-meg-sem-rossz-az-atomenergia/

https://szentkoronaradio.com/blog/2023/03/24/ime-a-nemetorszagi-zoldterror-eredmenye-tovabbra-is-a-szen-az-elsoszamu-energiaforrasuk/

(VG nyomán Szent Korona Rádió)

FSSPX

A kínai kommunisták szentelhetnek püspököt, az FSSPX nem

Miközben a Szentszék az elmúlt hónapokban rendkívüli szigorral lépett fel ...

Trón és Oltár

2026. 07. 24.

Irán Törökország Kurd

Törökország akadályozhatta meg az Irán elleni kurd felkelést

Abbász Aragcsi, Irán külügyminisztere szerint Törökország közbelépése akadályozta meg, hogy ...

Közel-Kelet

2026. 07. 23.

Telegram-posztjaink (2026.07.22.)

Egykori SZDSZ-es lett a Fidesz új frakcióvezetője; migráns gyilkolt meg egy német fiatalt; Trump kiáll tömeggyilkos cionista barátja, Netanjahu mellett

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.21.)

Új vezetőt választott a Hamász; megszüntette a Tisza a Hazajárót; leállították az FSZB AI-alapú kémprogramját

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.20.)

Polgár Judit nem lesz köztársasági elnök; a kommunista migráns polgármester letartóztatná a zsidó miniszterelnököt; hamarosan vége a drónok korszakának

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 20.

Selmeci őrjárat

Selmeci Őrjárat augusztus elsején – meghódítja a Felvidéket a HVIM!

Idén is a Selmeci-hegység bércei közt kalauzolja a túrázókat a ...

64

2026. 07. 20.