Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Google: egy nő csak négerrel lehet boldog

A Google képkereső részében figyeltünk fel a furcsa, és minden racionalitást nélkülöző jelenségre. Egyáltalán nem technikai probléma áll a megfigyeltek hátterében. A gyanútlan felhasználókat a rasszkeveredés minél szélesebb körű elfogadására és támogatására igyekeznek ösztönözni a beállított, megjátszott képekkel.

A fehér rassz  folyamatosan támadás alatt áll, mi vagyunk a leginkább kitéve a rasszizmusnak. Az üzenet világos: ha fehér nő vagy, csak akkor lehetsz boldog ha néger párod van, eszedbe se jusson, hogy te a normák és hagyományok alapján házasodj meg. Azonban politikai korrektség jegyében azt is megtudtuk, hogy szégyelnünk kell magunkat azért mert fehér férfinak születtünk, ugyanis a „happy white man” keresésre az első találat egy fekete férfi. Csak akkor lehetsz igazán boldog, ha te magad is négerré válsz; vagy legalábbis, ha már a gyereked az lesz. Ez mind a liberális bomlasztás eredménye, ne is merd felvállalni, hogy fehérnek születtél, tekints istenként a négerekre, és szolgáld ki őket!

Az alább látható videó teljesen átfogóan bemutatja az esetet:

https://youtu.be/j_cqzvt9YnQ

(Szent Korona Rádió) 

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.

Az Európai Unióval karöltve ekézi a magyar oktatás normalitáspártiságát a Háttér Társaság

Újabb jelentésével támadja a magyar iskolarendszert a deviáns lobbiszervezet, a ...

LMBTQP

2026. 07. 30.

Nem mindegy, hogy koncentrál vagy transzban van a gyermek, Törölve Horváth Tamás oldala, Elítélt transzféreg a színpadon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 29.