A fordowi komplexumot a cionisták nem tudták volna megtámadni Amerika háborúba való belépése nélkül. Az USA úgy látszik, könnyűszerrel akarja megoldani, hogy ne kelljen mégegyszer ilyen lépésre szánni magukat: valószínűleg B-2-es bombázókkal szerelik fel a zsidókat.
Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is
Amerikai törvényhozók törvényjavaslatot terjesztettek elő, amely lehetővé tenné B-2-es nehézbombázók és bunkerromboló bombák biztosítását Izraelnek. A kétpárti törvényjavaslat felhatalmazná Donald Trumpot, hogy akár B-2 nehézbombázók segítségével biztosítsa a lehetőséget Izraelnek, hogy még nagyobb brutalitással lépjen fel agresszorként a Közel-Keleten.
B-2-es nehézbombázók Izraelnek?
A törvényjavaslatot Josh Gottheimer demokrata és Mike Lawler republikánus képviselők terjesztették elő annak érdekében, hogy Trump „intézkedéseket tegyen annak biztosítására, hogy Izrael felkészüljön minden eshetőségre, ha Irán nukleáris fegyvert fejleszt”. Ugye, a létrontás lényegi kérdéseiben mindig összetartanak a demokraták és a republikánusok.
„Irán, a terrorizmus vezető támogatója és Amerika egyik legnagyobb ellensége, soha nem rendelkezhet nukleáris fegyverrel. Ezért támogattam határozottan a hónap elején végrehajtott katonai akcióinkat. Irán több tucat amerikait ölt meg, köztük katonáinkat is, és többször is megtámadta legfontosabb demokratikus szövetségesünket, Izraelt.
Izraelnek képesnek kell lennie arra, hogy megvédje magát Iránnal szemben, és biztosítsa, hogy Irán ne tudja újjáépíteni nukleáris képességeit”
– nyilatkozta Gottheimer.
(Neokohn nyomán Szent Korona Rádió)