Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
MagNet Bank

A MagNet Bank finanszírozásával mossa LMBTQP-lobbival a tanárok agyát a Labrisz

A gyermekvédelmi törvény meghozatala és az LMBTQP-lobbi iskolákból való kitiltása óta a deviáns lobbiszervezetek legfőképpen a tanárok „érzékenyítésén” keresztül tolakodnának be az intézményekbe. A mostani esetben ezt még a MagNet Bank is finanszírozza. 

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő, külföldről finanszírozott LMBTQP ügynökszervezet, a Labrisz Leszbikus Egyesület október 11-én „genderérzékenyítő” képzést indít „Tabuk nélkül” címmel. Műhelysorozatként hirdetik meg fiataloknak, szülőknek és teljes tantestületeknek, különös hangsúllyal a vidéki településekre.

Nyíltan vállalják, hogy a résztvevő pedagógusoknak propagandistaként kell visszatérniük az iskolákba, és a szexuális perverziók elfogadását kell előmozdítaniuk. Erre a tendenciára évek óta figyelmeztetünk, hiszen ez a Háttér Társaság kedvenc módszere is. Természetesen a deviáns lobbistaképzésektől továbbra sem tiltotta el a Fidesz a pedagógusokat. Most ezt az esetet a Citizen Go legalább felkarolta, és aláírásgyűjtést szerveztek, legalábbis azért, hogy a MagNet Bank ne finanszírozza az eseményt. Azért mondjuk fontosabb volna aláírást gyűjteni, hogy az itt megjelenő tanárokat azonnali hatállyal rúgják ki.

Ahogyan azt a civil szervezet is írja, sok ügyfélnek fogalma sincs róla, hogy a banki szolgáltatásai révén egy romboló ideológiai aktivizmust támogat.

Azzal, hogy a MagNet a Labriszt szponzorálja, aláássa a szülők jogait, valamint az Országgyűlés felhatalmazását az oktatás szabályozására. Nyilvánosan „közösségbarátként” mutatják be magukat, miközben titokban olyan programot finanszíroznak, amely szembe megy a családi értékekkel és a nemzeti törvényekkel.

Amint lezajlik az első kurzus, a „kiképzett” tanárok szinte észrevétlenül kezdenék terjeszteni az ideológiát az iskolákban – gyorsabban, mint ahogy a hatóságok közbeléphetnének. Ha most nem állítjuk meg, egész tantestületek és iskolák kerülhetnek ideológiai befolyás alá, a jövő nemzedékei pedig zavaros és romboló üzenetekkel szembesülnek.

Az ilyen jellegű finanszírozás engedélyezése veszélyes precedenst teremt: kijátssza Magyarország gyermekvédelmi törvényeit. A szülőknek és az állampolgároknak ezért joguk van átláthatóságot és elszámoltathatóságot követelni azoktól a pénzintézetektől, amelyek a közbizalomra építik működésüket.

A bankokra gyakorolt társadalmi nyomás azonban nem elegendő. Ugyanilyen hévvel kell azt a Fideszre alkalmazni, hogy végre tartassák be a gyermekvédelmi törvényt, és foganatosítsák a Pride és az Antifa betiltását is. A cselekedetek azonban elmaradnak, és marad a propagandaszöveg…


https://szentkoronaradio.com/blog/2025/09/24/kiskapun-ront-be-a-homoszexualis-hazassag-hazankba-igy-ismertetnek-el-bejegyzett-elettarsi-kapcsolatkent-a-kulfoldon-kotott-devians-hazassagokat/

https://szentkoronaradio.com/blog/2025/09/19/hatter-tarsasag-terjeszkedik-az-lmbtqp-lobbi-akkreditalt-tovabbkepzesben-erzekenyiti-a-szocialis-munkasokat-a-hatter-tarsasag/

(Citizen Go nyomán Szent Korona Rádió)

Így lőtte lábon magát Amerika – Kulcsfontosságú alapanyag hiányzik a vadászgépek gyártásához

Miközben minden erejével igyekszik fenntartani hegemón hatalmát az USA a ...

Militarizált övezet

2026. 08. 4.

Telegram-posztjaink (2026.08.02.)

Több ezren maradnak meleg víz nélkül Paks leállításával; két ember meghalt az Ozora Fesztiválon; a libanoni települések földig rombolását ünneplik a zsidók

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 3.

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.