Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Alaposan megleckéztették a rendszeresen bűnöző tolvaj cigányt

Rendszeresen lopott egy Cegléd környéki faluban a cigány, amit megelégelt egy helyi gazda és emberei segítségével alaposan móresre tanította az éppen fát lopni induló bűnözőt. Az „áldozat” elmondása szerint az önkéntes igazságosztók megverték, megkínozták, kihúzták a fogát, majd egy kútba dobták. Talán ez elég elrettentés lesz számára a további rendszeres bűnözéstől és élősködéstől.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Kalapáccsal verték, kocsi után kötve húzták, fogóval kínozták, majd egy kútba dobták – állítja egy cigány egy Cegléd környéki faluban. Kérdés persze, mennyi igaz az egészből. A cigány az RTL híradójának azt mondta, egy helyi gazdálkodó és az emberei álltak meg mellette kocsival az úton, kiugrottak a kocsiból, és kalapáccsal verni kezdték.

Állítása szerint azt mondták neki: „meghalsz, büdös cigány, eltemetünk élve”. Ezután órákig kínozták, harapófogóval kihúzták a fogát, és a falu határában az autó után kötve húzták, aztán bedobták egy kútba.

Valahogy kimászott és hazavánszorgott, ahol a családja mentőt hívott, és kórházba szállították, majd tanúvallomást tett a rendőrségen. Állítása szerint kínzói egy biciklilopással vádolták meg, amit szerinte nem ő követett el.

Miután hazaért, a rokonság gyorsan elkezdett élőzni a Facebookon, amelynek felvétele a Telegram csatornánkon megtekinthető:

A rendőrség pár órán belül őrizetbe vett egy 52 éves férfit, akit sanyargatással elkövetett személyi szabadság megsértésével és súlyos testi sértéssel vádolnak. A férfi, egy helyi gazdálkodó, tagadja bűnösségét.

A lényeg azonban a riport végén hangzik el, amit az esetről beszámoló Telex, mely végig áldozatnak nevezi a cigányt, egészen véletlenül kifelejtett a cikkéből:

Többek szerint a megvert férfi többször lopott már a faluban, azt gondolják, most rossz családnál próbálkozott.

Cigányok gyilkosságainak listája – csak erős idegzetűeknek! (2016-2020 III. rész)

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/03/07/konnygazzal-tudtak-csak-megakadalyozni-a-rendorok-a-ciganyok-tomegverekedeset/

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/02/25/ajultra-verte-lanya-iskolatarsat-a-ciganyasszony-18-video/

(Kuruc.info nyomán Szent Korona Rádió) 

Így lőtte lábon magát Amerika – Kulcsfontosságú alapanyag hiányzik a vadászgépek gyártásához

Miközben minden erejével igyekszik fenntartani hegemón hatalmát az USA a ...

Militarizált övezet

2026. 08. 4.

Telegram-posztjaink (2026.08.02.)

Több ezren maradnak meleg víz nélkül Paks leállításával; két ember meghalt az Ozora Fesztiválon; a libanoni települések földig rombolását ünneplik a zsidók

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 3.

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.