Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Lengyel fiatalokra támadtak az ukrán menekült tinédzserek

Agresszív ukrán tinédzserek egy csoportja lengyel fiatalokra támadt Wroclaw városában – közölte a jobboldali Nemzeti Mozgalom párt aktivistája, Wieslaw Sowinski a Facebookon.

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

A politikus közzétett egy videót, amelyen egy ukrán és orosz ajkú fiatalok egy csoportja és több lengyel tinédzser közötti konfliktus látható. A felvételen látható, ahogy az egyik lengyelt többször arcon ütik.

„Nemzetként olyan problémával állunk szemben, amelyet nem lehet a szőnyeg alá söpörni. Ilyen helyzetek előfordulnak és csak egyre gyakoribbak lesznek. Ha egyszer megtörténik egy tragédia, az utca maga fog igazságot szolgáltatni” – írta az aktivista.

Szerinte ezt nem szabad megengedni, az ilyen incidenseket most „elhallgatják” a „jó kapcsolatok (Ukrajnával – a szerk.) félreértett meghatározása miatt”.

A lengyel hatóságok szerint jelenleg 950 ezer ukrajnai menekült tartózkodik az országban, ahol összesen 2,3 millió ukrán él.

Egyre fokozódik az ukrán sovinizmus

Véget ér a jólét az ukrán menekülteknek? A lengyel kormány fizettetni fog velük!

(Vadhajtások.hu nyomán Szent Korona Rádió)

Pride-támadás után szigorít Németország

A Pride-támadás után hirtelen fontossá vált a terror elleni fellépés Németországban

Miután egy migráns a berlini Pride-on a tömegbe hajtott, Németországban ...

Idegen áradat

2026. 07. 28.

Szent háború az USA és Izrael ellen; dílereket fogtak Ozorán; Trump Zelenszkijt és Netanjahut fogadja Washingtonban

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 28.

Vitézy Dávid M86 M87

Nyílt levél Vitézy Dávid részére: „Ne állítsák meg Vas megye jövőjét!”

Nemrég kiderült, hogy Vitézy Dávid elkaszálta az M86-os és M87-es ...

Belföld

2026. 07. 28.

Felgyújtották a medjugorjei kültéri oltárt és meggyalázták Szűz Mária szobrait az egyik legnagyobb zarándoklat előtt

Miután a medjugorjei Szűz Mária-szobrokat az éjszaka folyamán megrongálták, nyilvánosságra ...

Nagyvilág

2026. 07. 28.

Telegram-posztjaink (2026.07.27.)

Iráni kereskedelmi hajót lőttek ki az ukránok; közösségi összefogással folytatódik a Hazajáró; migráns mészárolt a parkolóbérlete miatt

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 27.

Telegram-posztjaink (2026.07.26.)

Törökország hosszú távú stratégiát dolgozott ki Izrael ellen; migráns hajtott a tömegbe a berlini pride-on; zsidó telepesek végeztek ki négy palesztint Ciszjordániában

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 27.