szombat, június 6, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Idén is jön a Vármegyés Karácsonyváró

Ahogy előző években is, a HVIM szervezésében idén is megrendezésre kerül a Vármegyés Karácsonyváró, ami ideális lehetőséget ad a családoknak arra, hogy a fogyasztási mánia helyett inkább az ünnep lényegére hangolódjanak. Alább a HVIM közleményét közöljük:

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Idén is karácsonyi eseményt szervez mozgalmunk advent 3. vasárnapján. December 14-én vasárnap délelőtt várunk mindenkit Székesfehérváron, aki a fogyasztási és vásárlási mániában szenvedő tömegek fejvesztett rohanása helyett mást akarnak. Akik inkább az ünnep lényegére akarnak figyelni a hagyományokon, a népszokásokon, az adventi énekeken és egy jó, összetartó közösségen keresztül.

Nagy szükségünk van olyan szigetekre, ahol mi magunk és a családjaink a modern civilizáció romlásától mentesen, igaz és helyes módon tudjuk megélni az ünnepeket. A szűk családi köreinken kívül egy ilyen kis közösségi szigetet teremtünk meg évek óta a Vármegyés Karácsonyváró eseményen, ahol a sok-sok gyermek azt látja és hallja mindenkitől, amit a saját szüleitől otthon. Mert az a normális. Ebben kell megerősítenünk egymást és a családjainkat, mert ma olyan korban élünk, amikor a világ a normalitásnak, az értékesnek, a valóban fontos dolgoknak az ellensége.

Érdemes ezért időt szakítani arra, hogy találkozzunk azokkal az emberekkel, azokkal a családokkal, akik az életet ugyanúgy felfelé akarják élni, ahogyan mi.

Vármegyés Karácsonyváró

Találkozzunk 2025. december 14-én (vasárnap) délelőtt 9:00 és 12:00 óra között a székesfehérvári Szent Gellért Hotelben!

Áldott adventet kívánunk!

Hatvannégy Vármegye vezetőség


Képek a tavalyi eseményről:

 

“Az életed egy áldozat legyen!” – Ilyen volt a HVIM éves összetartása

(HVIM nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Kategóriák

Újabb értékes filozófiai mű jelent meg magyar nyelven: Jean Hani – A fekete szűz

Jean Hani francia filozófus és tradicionalista író, valamint az...

HVIM: A Trianon Felvonulás beteljesítette küldetését

A HVIM – Magyar Ellenállás szervezésében 2001 óta minden...

Ott folytatják, ahol a Fidesz abbahagyta – A Tisza is kiszolgálja Izraelt

Az erős és stabil magyar–izraeli kapcsolat mélyen gyökerezik Magyarország...

Védett állat vs. védett növény: Kitiltották a zsidó szervezeteket a római Pride-ról

A római Pride szervezői a palesztinokkal vállalt szolidaritás nevében...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55