Egy fénykép alapján a szexuális bűncselekmények soráért felelős, pedofilhálózat működtetésével vádolt Jeffrey Epstein eladott egy nőt Donald Trump amerikai elnöknek. Nemrég nyilánosságra került egy születésnapi üdvözlőlap, amelyet Trump írt Epsteinnek, valamint a két milliárdos évekkel ezelőtti közös fotója is. Lassan ráég az ügy az amerikai elnökre, aki egyre jobban titkolózik az Epstein-ügyben, holott a választási kampányban az ügyféllisták nyilvánosságra hozatalát ígérte.
Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is
A Jeffrey Epstein 50. születésnapjára készült, hétfőn közzétett albumban van egy fénykép, amelyen Epstein egy DJ Trump aláírással ellátott csekket tart a kezében. A fotóhoz tartozik egy kézzel írt feljegyzés, amely szerint 22.500 dollárért „eladott” egy nőt Trumpnak, írta a Guardian.
A képen a befolyásos emberek számára korábban prostitúciós hálózatot működtető Epstein és Joel Pashcow látható, utóbbi régóta tagja Trump mar-a-lagói birtokának, egy harmadik személy, egy kitakart arcú nő társaságában. A fotót az amerikai képviselőház felügyeleti bizottságának demokrata tagjai osztották meg az X-en.
A képhez tartozó feljegyzés, amely valószínűleg Pashcow-tól származik, így szól:
Jeffrey korán megmutatta tehetségét a pénz és a nők terén! Épp eladja a »teljesen leamortizálódott« [név cenzúrázva] Donald Trumpnak 22.500 dollárért. Epstein korán megmutatta, hogy »az emberekhez is ért«. Bár én intéztem az üzletet, nem kaptam semmit a lányért!
NEW PAGE FROM EPSTEIN’S BIRTHDAY BOOK: Epstein and a longtime Mar-a-Lago member joking about selling a “fully depreciated” woman to Donald Trump for $22,500. pic.twitter.com/iEMNSRX7X8
— Oversight Dems (@OversightDems) September 8, 2025
A csekken „DJ Trump” aláírása szerepel, de ez stílusában eltér a jelenlegi elnök legtöbb akkori aláírásától.
A Wall Street Journal azt írta, hogy a nő olyasvalaki, akivel Epstein és Trump „társasági életet élt” a 1990-es években. A nő ügyvédje azt mondta a lapnak, hogy ügyfele 1997 körül szakított Epsteinnel, és sem vele, sem Trumppal nem volt romantikus kapcsolata, nem ismeri Pashcow-t, illetve nem tudott a levélről, amelyet „undorító és mélyen zavaró átverésnek” nevezett.
Trump és Epstein soha nem látott közös fotói kerültek nyilvánosságra
Trump korábban letagadta, de most nyilvánosságra hozták az Epsteinnek küldött üdvözlőlapját
Tucker Carlson kimondta, Izrael miatt rejtegetik az Epstein-aktákat
(24.hu nyomán Szent Korona Rádió)