Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Palesztinpárti tüntetők szóltak be Kamalának

„Ha azt akarjátok, hogy Trump nyerjen, mondjátok azt. Ha nem, akkor meg én beszélek” – mondta Kamala Harris alelnök és demokrata elnökjelölt, miután palesztinpárti (igazságpárti) tüntetők zavarták meg szerda esti kampányrendezvényét Detroitban. A Newsweek szerint az ellentüntetők palesztin zászlóval jelentek meg a demokrata párti gyűlésen, és Harris beszéde alatt azt skandálták: „Kamala, Kamala, nem bújhatsz el, nem szavazunk a népirtásra” (angolul ez jobban hangzik, mert rímel).

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Miután Harris a beszédét megállítva visszaszólt nekik, támogatói üdvrivalgásban törtek ki, és a korábbi Trump-elnökségre utalva azt skandálták: „Nem megyünk vissza.”

Politikai elemzők szerint Michigan államban és Detroitban él a legtöbb olyan demokrata szavazó, akik már a Biden-adminisztráció közel-keleti politikájával szemben is tiltakoztak. Ezek az emberek többnyire úgy gondolják, hogy Izrael népirtást hajt végre a Gázai övezetben, mióta a Hamász tavaly októberi támadása miatt újabb megtorló háborút indított több tízezer civilt megölve.

A palesztinok és ügyük támogatói azért is kétségbeesettek, mert ugyan egyelőre nem sok látszik még abból, hogy Trump milyen diplomáciai irányt követ majd, ha esetleg elnökké választják, az azonban az előző négyéves ciklusa alapján elég valószínű, hogy a közel-keleti békét Trump alapvetően úgy képzeli el, hogy Izrael szinte bármit megtehet a palesztinokkal. A demokraták ehhez képest mérsékeltebbek voltak, odáig azonban nem mentek el, hogy a 10 hónapja tartó háborút ténylegesen megpróbálták volna leállítani. Igaz, Kamala Harris korábban elítélte a háború borzalmait, és azonnali tűzszünetre szólította fel a feleket.

Az egyik, Harris kampányrendezvényéről készült videót Trump is megosztotta a Twitteren, azt írta mellé? „Jól mennek a dolgok Kamala kampánygyűlésén”.

(Telex nyomán Szent Korona Rádió)

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/01/14/evakualni-kellett-a-palesztinparti-tuntetok-miatt-a-feher-hazat-videoval/

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/08/07/nagy-lmbtqp-lobbista-lesz-kamala-harris-alelnokjeloltje/

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/07/25/netanjahu-az-usa-kongresszusaban-tartott-eligazitast-a-gazai-nepirtas-kapcsan/

https://szentkoronaradio.com/blog/2023/11/28/harom-palesztin-diakra-lottek-ra-az-egyesult-allamokban/

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.

Az Európai Unióval karöltve ekézi a magyar oktatás normalitáspártiságát a Háttér Társaság

Újabb jelentésével támadja a magyar iskolarendszert a deviáns lobbiszervezet, a ...

LMBTQP

2026. 07. 30.

Nem mindegy, hogy koncentrál vagy transzban van a gyermek, Törölve Horváth Tamás oldala, Elítélt transzféreg a színpadon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 29.