Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Egy hozzátartozó – Izrael semmit nem tesz érdemben a túszokért

Udi Goren akinek unokatestvéréről úgy tudták, hogy gázában tartózkodik túszként keményen bírálta az izraeli vezetést, mondván hogy nem tesznek érdemben semmit a túszok kiszabadításáért, sőt a bombázások erősödésével csak jobban veszélybe sodorják őket.

Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is.

A későbbiekben kiderült, hogy Udi Goren unokatestvére már október 7-én életét vesztette és csak ezután szállították át a holttestét a Gázai övezetbe.

Az i24NEWS-nak vasárnap adott nyilatkozatában Goren kemény szavakkal illette az izraeli vezetést, mondván, hogy magára hagyta a túszokat, és nem tett erőfeszítéseket annak érdekében, hogy élve kijuttassa őket Gázából.

„Szeretném megkérdezni Netanjahu miniszterelnököt, hogy kormánya végül arra a döntésre jutott-e, hogy feláldozza a még élő maradék túszokat is”

– mondta Goren.

„Ha valamit biztosan tudunk, az az, hogy minden egyes nappal több túsz hal meg. Egy katonai művelet nem hozza vissza élve a túszokat. Csak a béke.”

Izrael szándékosan éhezteti a palesztinokat, hogy előnyre tegyenek szert

Civil palesztin férfiakat vetkőztetett le és vett őrizetbe az izraeli hadsereg

(I24 nyomán Szent Korona Rádió)

Így lőtte lábon magát Amerika – Kulcsfontosságú alapanyag hiányzik a vadászgépek gyártásához

Miközben minden erejével igyekszik fenntartani hegemón hatalmát az USA a ...

Militarizált övezet

2026. 08. 4.

Telegram-posztjaink (2026.08.02.)

Több ezren maradnak meleg víz nélkül Paks leállításával; két ember meghalt az Ozora Fesztiválon; a libanoni települések földig rombolását ünneplik a zsidók

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 3.

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.