Darázscsípésben halt meg a postás
Újabb postás hunyt el munkavégzés közben. Ezúttal darázscsípés okozta az áldozat halálát. Ezért is fontos a különösen agresszív, veszélyes rovarok irtása a ház körül.
Túl sok támadás érte a postásokat – „Postásnak lenni nem küzdősport” néven kampányt indítottak
Figyelemfelhívó kampányt indít a Magyar Posta a kézbesítők és a hivatalokban dolgozó ügyfélkapcsolati munkatársak védelme érdekében. Sajnos egyre gyakoribb jelenség, hogy a bodzaszedő tezsvírek postásokat támadnak meg.
Egyre több támadás éri a postásokat

Sajnos az utóbbi időben megnőtt a postai dolgozók elleni erőszakos cselekmények száma, ezért a Magyar Posta több intézkedést is bevezetett a munkatársak, különösen a kézbesítők biztonságának erősítésére, és bűnmegelőzési kommunikációs kampányt indít a lakosság körében – közölte a társaság kedden az MTI-vel.