A bírságon felül most büntető feljelentést is tettek a momentumos politikusok ellen

A kiszabott bírságokon felül büntető feljelentést tett Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Pride betiltása elleni parlamenti rendbontás miatt – közölte az Országgyűlés Sajtóirodája pénteken.
Brüsszeli beavatkozásra figyelmeztet a Szuverenitásvédelmi Hivatal

A Szuverenitásvédelmi Hivatal kiemelte, hogy a brüsszeli politikai körök, Ursula von der Leyen és Manfred Weber vezetésével, fokozódó nyomást gyakorolnak Magyarországra, hogy a brüsszeli elvárásoknak megfelelő politikát valósítsák meg. A Hivatal szerint a nemzeti szuverenitás elleni támadások célja a magyar belpolitika destabilizálása.