Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Műsorújság

Éhbéren a köztisztviselők, mégis a polgármesterek bérét emelik

A közigazgatási és területfejlesztési miniszter, Navracsics Tibor kezdeményezte a polgármesterek illetményének emelését, amelyről már októbertől dönthet az Országgyűlés. A javaslat szerint a polgármesterek bérét a lakosság számához igazítanák, a főpolgármester pedig az átlagkereset hatszorosát kaphatná. Szita Károly, a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnöke szerint a béremelés szükséges, hogy a polgármesterek felelőssége arányban álljon javadalmazásukkal. A […]