Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Műsorújság

Negyed százada lőtte le az amerikai lopakodót a magyar férfi

Pont 25 éve a NATO jugoszláviai légiháborújában a délvidéken lakó, székely származású Dani Zoltán vezette egység lelőtt a világon elsőként egy amerikai lopakodó repülőgépet. Az amerikai F-117 Nighthawk-t, lelövését, ami a katonai technológia csúcsát jelentette akkor székelyes fifikával sikerült bemérni.