Budaházy Edda a demográfiai krízis kezeléséről
A Magyar Hírlap hasábjain kialakult egy vita és eszmecsere a magyarságot sújtó demográfiai válságról és annak kezeléséről. Budaházy Edda is megosztotta gondolatait, mely alább olvasható.
A Hunnia per letartóztatott áldozatai felmentésért folytatott harcról fog szólni a 616. Hétvezér Est

Budaházy Edda és György lesznek a 616. Hétvezér Est vendégei, amelynek témája a Hunnia per elítéltjeinek, köztük dr. Szücsi Frigyesnek és Tián Csabának, a felmentéséért folytatott harc. Az esemény ajánlóját alább olvashatják.
Budaházy Edda: Meleg hónap, rideg valóság

A közelmúltban napvilágot látott népszámlálási adatok szerint Magyarország lakossága már csak 9 millió 604 ezer fő, és a jövőben is ütemesen fogyni fog tovább. Néhány médium kommentálta az esetet körülbelül azzal a kicsengéssel, hogy hát ez van, akkor oszoljunk, nincs itt semmi látnivaló. Különben is egész Európában ez a helyzet. Budaházy Edda gondolatait közöljük alább.
Vessenek véget a hazai hatóságok az LMBTQP-lobbi törvénysértő, gyermek- és családellenes tevékenységének!

„A pedofil céljaikat makacsul tagadó LMBTQP-szervezetek és személyek vajon milyen céllal kívánják ilyen elszántsággal elfogadtatni a gyerekekkel az aberrációikat, ha nem a mögöttes pedofil szándékaik miatt?” – teszik fel a hazafias szervezetek képviselői többek között ezen kérdést az alábbi közleményükben.
Több tízmilliós perköltséget kell megfizetniük a kegyelmet kapott Budaházyéknak – Segíts te is!

Budaházy Edda, a néhány napja amnesztiával szabadult Budaházy György húga tette közzé az alábbi felhívást:
Hazafias szervezetek kiállnak dr. Bagdy Emőke mellett

A szűk látókörű Szkeptikus Társaság minden évben kiosztja a “Laposföld-díjat” egy olyan személynek, akinek a gondolkodásmódja eltér a fősodratú narratíváktól és valóban szkeptikusnak nevezheti magát a progresszió trendjei kapcsán. Idén egy olyan pszichológus kapta a díjat, aki megkérdőjelezi a genderideológia tudományos alapjait, melyből ismét látszik, hogy az LMBTQP-lobbi kívánságai szerint lett kiválasztva a “nyertes”. Ennek […]
Ez történik Budaházyval a rácsok mögött – 2. rész

Budagházy György továbbra is börtönben sínylődik. Testvére, Edda jelentkezett helyzetéről egy újabb írással a szabadsagot.com-on.
Ahogyan a meggyilkolt magzatok vére, úgy hullottak a rózsák a Margit-hídról – Az abortuszok áldozataira emlékeztek a HVIM-mel (Videóval frissítve)

Több mint 20.000 magzat esett áldozatul a tavalyi évben is a már szinte fogamzásgátlási módszerként alkalmazott abortusznak hazánkban. Ennek okán a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom olaszországi szövetségeseivel figyelemfelhívó, kegyeleti megmozdulást tartott Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén. A Budapesten megtartott rendezvényen felszólaltak az elmúlt évtized legfontosabb életvédő személyiségei, majd egy fáklyás felvonulásra, és egy megrendítő demonstrációra is sor […]
Ez történik Budaházyval a rácsok mögött

Budaházy György eddig ült 3 évet, és a végzés szerint 2025. június 25-ig kellene bent lennie – idézi a Szabadsagot.com Budaházy Edda Facebook bejegyzését. Gyurinak sajnos igen sanyarú sors jut a rácsok mögött. A többi hazafiról jelenleg információ nem érkezett, de valószínűleg ők is hasonló körülmények között lehetnek.
Budaházy Edda Újévi gondolatai a kegyelemről

„Ha Gyuriéknak börtönbe kell vonulniuk, az olyan igazságdeficitet fog okozni, ami könnyen elerodálhatja a tekintélyüket, és szembefordíthatja velük híveiket.” – Olvashatjuk a kormányról szóló véleményt, Budaházy Edda kegyelemről megfogalmazott posztjában, melyet alább változtatás nélkül közöltünk.