Súlyosbítást kért az ügyész a Hammerbande tagjaira kiszabott ítéletben

2026 februárjában elsőfokon ítélet született a Magyarországon letartóztatott három magyarverő antifa ügyében: a harmadrendű vádlott megúszhatja két év felfüggesztettel; a másodrendű vádlott 7 év fegyházat, míg az elsőrendű vádlott, a nembináris „Maja” 8 év fegyházat kapott. Az ügyész most súlyosbításért fellebbezett.