hétfő, június 30, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Pride-on vallott büszkén arról a tanárnő, hogy “érzékenyíti” a gyerekeket

Így nézne ki egy “diktatúra”? Minden következmény nélkül megjelensz a betiltott Pride-on, annak lezajlását engedik, sőt, még nyíltan vallhatsz is arról, hogy tanárként LMBTQP-lobbit terjesztesz az iskolában, mert tudod, hogy úgyse lesz következménye. 

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Elvileg a Fidesz betiltotta az iskolai LMBTQP-lobbit, de mint tudjuk, elvileg betiltották a Pride-ot is, és az is minden gond nélkül lezajlott. Annak ellenére, hogy a külföldről finanszírozott, nemzetbiztonsági kockázatot jelentő LMBTQP-ügynökszervezetek nyíltan nem mehetnek be az iskolákba, tanároknak továbbra is tarthatnak “érzékenyítéseket“. Ezeken a propagandista képzéseken pedig eltanulhatják a tanárok, hogy miként csempésszék be a devianciát az óráikra.

Ugyanakkor vannak olyanok is, akik nem is sötétben bújkálva, sunyi módon próbálják ezt véghez vinni, hanem tudják, hogy szinte semmilyen következménnyel nem kell számolniuk (ugyanis rengetegszer fel lett hívva a figyelem a pedagógus “érzékenyítésekre” is, és azokkal sem történt semmi), ezért teljesen nyíltan felvállalják, hogy ők márpedig megszegik a törvényeket, és terjesztik a deviáns propagandát.

A Pride-on is megszólalt ezzel kapcsolatban egy tanárnő, aki elmondta, hogy ő nem marad csöndben, ő csak azért is beszél a témáról. Az ő iskolájában szerinte ez nagyon jól működik. Hogy mikortól vinné be a gyermekek életébe a propagandát?

Óvodás kortól

Nem ő volt egyébként az egyetlen tanár, aki részt vett a deviáns vonagláson. A szélsőbaloldaliságáról híres PDSZ transzparenseivel vonult fel. Persze, az ő tanáraik is biztosan ugyanúgy gyermekek közé mehetnek az első tanítási napon.

A tanárnő Pride-os önvallomása azonban már annyira szembeötlő volt, hogy erre a Fidesz is reagált. Orbán Balázs szerint:

„Az eset egyértelműen szembe megy ezekkel a jogszabályokkal. A holnapi napon egyeztetni fogunk Balatoni Kata miniszterelnöki biztossal, akinek a közreműködésével utána kell járni ennek a dolognak. A gyermekek védelme nem idétlenkedés tárgya. Az iskola pedig tanulásra és nevelésre való, nem ideológiai kísérletezgetésre”

A PDSZ jelenlétére is reagáltak

„Nagyon nem lepődtem meg a PDSZ megnyilvánulásán, de azért feltételeztem, hogy vissza tudják fogni magukat. Eddig is tudtuk, hogy a pedagógusok érdekeit csak látszólag képviselik, hogy pedagógusainkat politikai célokra használják, de most minden határt átléptek, és világossá vált, hogy a gyermekek érdeke sem szent!”

– írta Balatoni Katalin.

Már csak annak kell kiderülnie, hogy csak közösségi médiás reakcókat olvashatunk, vagy végre kezdenek valamit a létrontó tanárokkal?


HVIM: Megfutamodott a Fidesz, de mi büszkék lehetünk a vármegyés harcosainkra!

A Pride tele volt kihurcolt gyerekekkel, Steiner Kristóf gyerekvédelemről beszélt, drag queenek vonaglottak színpadon (+ KÉPEK)

 

(Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Közkegyelmet kérnek Pintér Sándortól a buzivonagláson résztvevők számára

Tényi István fel akarja menteni a bírság alól azt...

Miért volt “This is Sparta” felirat a HVIM molinóján? Homoszexuálisok voltak a spártai harcosok?

A HVIM egy „This is Sparta” feliratú molinóval állt...

Itthon nem, de Törökországban hatékonyan fellépnek a betiltott Pride megszervezése ellen

Így kell csinálni: több, mint 50 embert tartóztattak le...

HVIM: Feljelentést teszünk nemzeti jelkép meggyalázása miatt a Pride transzférge ellen

A HVIM nem tűri szó nélkül, hogy az egyébként...

Kategóriák

Közkegyelmet kérnek Pintér Sándortól a buzivonagláson résztvevők számára

Tényi István fel akarja menteni a bírság alól azt...

Kaszával és fegyverekkel estek egymásnak a gyöngyösi cigányok

Szombaton elszabadultak az indulatok a Durándán, kaszával és fegyverekkel...

Irán betiltja Starlink használatát

Irán parlamentje megszavazta, hogy az Elon Muskhoz köthető Starlink...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55